Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno-Jaworowo w km 12+138 – 13+163 na długości 1,025 km w obrębie Ostrowo

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395777
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00395777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-14 09:40
Lokalizacja
Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1afdaadd-4005-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5571522243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395777 z dnia 2023-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno-Jaworowo w km 12+138 – 13+163 na długości 1,025 km w obrębie Ostrowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 20

1.5.2.) Miejscowość: Mogilno

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 315 70 47

1.5.8.) Numer faksu: 52 315 70 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpmogilno@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-mogilno.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/805895

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno-Jaworowo w km 12+138 – 13+163 na długości 1,025 km w obrębie Ostrowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1afdaadd-4005-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045136/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno-Jaworowo w km 12+138 – 13+163 na długości 1,025 km w obrębie Ostrowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.11.272.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno-Jaworowo w km 12+138 – 13+163 na długości 1,025 km w obrębie Ostrowo. Droga powiatowa 2449C stanowi pas drogowy zlokalizowany na działkach ewidencyjnych numer 257 i 258/3 obręb Ostrowo - gmina Strzelno, woj. Kujawsko — Pomorskie. Działki stanową pas drogi powiatowej, dla przedmiotowych działek Zarządca drogi rozpoczął proces powiatyzacji.
Roboty remontowe będą prowadzone w istniejącym pasie drogowym drogi powiatowej w miejscu istniejącej jezdni bitumicznej. Nie nastąpi zajęcie gruntów obcych.
Początek i koniec drogi do modernizacji został oznaczony , przez Inwestora, w terenie poprzez wbicie metalowych bolców w oś drogi i zakreślony farbą najezdni.
Modernizacja polegać będzie na oczyszczeniu istniejącej jezdni, ścięciu zawyżonych poboczy gruntowych, wykonaniu nakładki z betonu asfaltowego gr. 4,0 cm po uprzednim skropieniu emulsją asfaltową kationową istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni w ilości wg przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione z powodu przekroczenia przez cenę oferty najkorzystniejszej kwoty, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota brutto, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia wynosiła 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100). Cena oferty najkorzystniejszej wynosiła 232 752,59 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232752,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295804,83 PLN

2023-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane