Dostawa i montaż sprzętu audio, instrumentów muzycznych i oprogramowania muzycznego dla Toruńskiej Agendy Kulturalnej w ramach projektu Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

Toruńska Agenda Kulturalna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395795
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-09-14 09:46
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9562373113
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt dźwiękowyAkcesoria do urządzeń audioInstrumenty muzyczneWzmacniaczeMikrofony i zestawy głośnikoweNagrywarki dźwiękuAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweSystem nagłaśniającyPakiety oprogramowania muzycznego lub do edycji dźwięków

Wykonawcy

2 przyznane

JAROSŁAW IGIELSKIŁomża, PL
256 982,45 PLN
JAROSŁAW IGIELSKIŁomża, PL
256 982,45 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.