Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395967
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00395967/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-14 10:26
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-321d61df-1fb2-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5990112892
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ POZARZYCKIGorzów Wlkp., PL · lot 0
373 112,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395967 z dnia 2023-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 695741735

1.5.8.) Numer faksu: 95 738-71-00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/782440

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-321d61df-1fb2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395967

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00300696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZP-002/39/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 336194,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację instalacji centralnego ogrzewania, wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i przebudowę kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 w Gorzowie Wlkp., zgodnie z zakresem prac opisanym w dokumentacji projektowej załączonej do swz.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca wykona w szczególności:
1) modernizację instalacji centralnego ogrzewania – wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników w budynku administracyjnym.
2) Modernizację instalacji centralnego ogrzewania – wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników w budynku mieszkalnym. Modernizacja nie obejmuje części gospodarczej.
Uwaga!
Zakres prac do realizacji nie obejmuje części gospodarczej znajdującej się na parterze budynku mieszkalno-gospodarczego, a uwzględnioną w projekcie budowlanym. Część gospodarcza nieobjęta realizacją zadania stanowi 5 pomieszczeń. Przedmiar robót uwzględnia faktyczny do wykonania zakres prac (bez pomieszczeń gospodarczych).
3) Przebudowę kotłowni na paliwo stałe na kotłownię gazową o mocy 80 KW w budynku mieszkalnym.
4) Instalację centralnego ogrzewania, montaż ciepłomierzy przedpłatowych.
5) Wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej dla budynku mieszkalno-gospodarczego i budynku administracyjnego oraz likwidację indywidulanych źródeł przygotowania ciepłej wody użytkowej i podłączenie lokali mieszkalnych do źródła przygotowania ciepłej wody użytkowej znajdującego się w kotłowni.
6) Montaż przedpłatowych wodomierzy ciepłej wody dla każdego lokalu.
7) Wymianę odcinka instalacji źródła ciepłej wody z rur preizolowanych między kotłownią a budynkiem administracyjnym – zgodnie z projektem budowlanym.
Uwaga! Prace na budynku mieszkalnym objęte 8% VAT (7 lokali + kotłownia).
Prace na budynku administracyjnym (dwa lokale) i prace montażowe instalacji zewnętrznej 23% VAT

2. Zamawiający wymaga zaangażowania osoby posiadającej uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń lub w ograniczonym zakresie w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, zatem koszt związany z zaangażowaniem Kierownika Budowy musi być uwzględniony w cenie oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373112,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477642,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373112,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMOINSTAL Łukasz Pozarzycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992421290

7.3.3) Ulica: Fredry

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp.

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373112,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane