Dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej teleskopowej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00095731
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00095731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-07 22:09
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5f48ac5-f88c-4196-a912-2a6f7739661c
- Identyfikator
- 6591547904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00095731 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej teleskopowej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380162449
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Racławicka 41
1.5.2.) Miejscowość: Miechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 383 11 19
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zwikmiechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwikmiechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zwikmiechow.ezamawiajacy.pl/pn/ZWIKMIECH/demand/187457/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
dostawa wody i odbiór nieczystości ciekłych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej teleskopowej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5f48ac5-f88c-4196-a912-2a6f7739661c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00639436/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej teleskopowej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Budowa kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Miechów, poprawa gospodarki osadowej, zwiększenie efektywności dostaw wody poprzez budowę magistrali łączącej ujęcie Biskupice ze zbiornikami Góra Komorowska” realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZO/05/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej teleskopowej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Racławicka 41, 32-200 Miechów. Ładowarka teleskopowa przeznaczona będzie do przewozu i przeładunku środka poprawiającego właściwości gleby na terenie oczyszczalni ścieków w Komorowie, Komorów 51, 32-200 Miechów.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Opisy te należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści Specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144710-8 - Ładowarki jezdne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione, a to na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) - cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może on zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Zamawiający ustalił ranking złożonych ofert, które uzyskały następującą punktację:
1) Everun Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Al. Reymonta 54, 01-842 Warszawa: 65 pkt;
2) Interhandler spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wapienna 6, 87-100 Toruń: 62,45 pkt;
3) Rolma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wola Wiśniowa 98b, 29-100 Włoszczowa: 66,18 pkt.
Jednocześnie cena zaoferowana przez Wykonawcę Rolma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: 453 870,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 184 500,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198005,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529084,50 PLN
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |