ZP1/08/2023 Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach od września do grudnia 2023 roku”
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00396272
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-14 11:20
- Lokalizacja
- Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5512314365
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyDróbJajaSoki owocoweProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
9 przyznanych
"LÓD-POL" M.K. WISŁA SPÓŁKA JAWNA W RESTRUKTURYZACJIWadowice, PL
43 716,1 PLNZAKŁADY MIĘSNE WADOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWadowice, PL
28 276 PLNPAWEŁ ZACHARSKIBrody, PL
34 567 PLNPAWEŁ ZACHARSKIBrody, PL
34 567 PLNPAWEŁ KUŹNIARKrzywaczka, PL
4830 PLNHURTOWNIA NON-STOP ZOFIA KASPERCZYK, DOMINIK KASPERCZYK S.C.Wadowice, PL
4063,5 PLNHURTOWNIA NON-STOP ZOFIA KASPERCZYK, DOMINIK KASPERCZYK S.C.Wadowice, PL
2188,5 PLN"LÓD-POL" M.K. WISŁA SPÓŁKA JAWNA W RESTRUKTURYZACJIWadowice, PL
18 500 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"Kalwaria Zebrzydowska, PL
11 564,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.