Remont instalacji kanalizacji w pawilonie B-3, Łączniku B3-B4, oraz pawilonie B-4 AGH w Krakowie KC-zp.272-451/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00397004
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00397004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-14 13:47
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6aef6dff-2c3c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00397004 z dnia 2023-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji kanalizacji w pawilonie B-3, Łączniku B3-B4, oraz pawilonie B-4 AGH w Krakowie KC-zp.272-451/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji kanalizacji w pawilonie B-3, Łączniku B3-B4, oraz pawilonie B-4 AGH w Krakowie KC-zp.272-451/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aef6dff-2c3c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00317183/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Remont istniejącej instalacji kanalizacji w pawilonie B-3, Łączniku B3-B4, oraz pawilonie B-4 AGH w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327688
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-451/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji kanalizacji w pawilonie B-3, łączniku P-B2-B3, oraz pawilonie B-4 na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, którego zakres obejmuje m. in.:
remont instalacji kanalizacji deszczowej,
usytuowanie podziemnych zbiorników retencyjnych,
remont studzienek kanalizacyjnych,
montaż klap przeciw zalewowych,
połączenie istniejącej kanalizacji z nowymi zbiornikami,
montaż nowej instalacji kanalizacji,
wykonanie przelewów ze zbiorników do istniejących studzienek,
wykonanie dodatkowych poziomów kanalizacyjnych zbierających wodę z rur spustowych,
wykonanie dodatkowych studzienek kanalizacyjnych,
wykonanie robót demontażowych i montażowych instalacji klimatyzacji wraz z przedłużeniem tzw. linii freonowych,
demontaż i ponowny montaż nawierzchni z płyt chodnikowych,
wykonanie robót ziemnych,
wykonanie robót odtworzeniowych dla terenów zielonych,
demontaż i ponowne odtworzenie posadzek wewnątrz budynku,
montaż pomp zatapianych do wody brudnej,
wykonanie robót elektrycznych towarzyszących,
wykonanie niezbędnych przebić przez przegrody budowlane wraz z odtworzeniem do stanu pierwotnego,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294599 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428210,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294599 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budownictwa Ogólnego Instalacji Sanitarnej "Instalbud" S.J. G.Rojewski-D. Rojewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782666241
7.3.3) Ulica: Mogilska 80
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-546
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294599 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |