Remont dróg leśnych oraz naprawa szlaku zrywkowego na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 2023
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00397052
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00397052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-14 13:56
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f467f031-35e1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6630006697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00397052 z dnia 2023-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg leśnych oraz naprawa szlaku zrywkowego na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020093
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 1
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skarzysko@radom.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.radom.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_skarzysko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg leśnych oraz naprawa szlaku zrywkowego na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f467f031-35e1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00424684/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00349897
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - Remont drogi i naprawa szlaku zrywkowego w leśnictwie WanacjaZadanie nr 1 - Remont drogi leśnej nr 6 wg DSD (nr inw. 1243/220) w leśnictwie Wanacja,
Wykonanie remontu drogi leśnej wraz ze składnicą o łącznej robót 2959 m2 polegające na oczyszczeniu dogi , wyprofilowaniu podłoża i wbudowanego kruszywa wraz z jego zagęszczeniem mechanicznym.
Zadanie nr 2 - Naprawa awaryjna szlaku zrywkowego w oddz. 124 f,g w leśnictwie Wanacja,
Wymianę płyt betonowych na długości 17 mb szer. 3 mb z zabezpieczeniami i umocnieniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 100802,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - Remont dróg w leśnictwie Sadek i Budki.Zadanie nr 3 - Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej na drodze nr 32/5 i 32/4 wg DSD (nr inw. 751/220) w leśnictwie Sadek,
Remont cząstkowy uszkodzeń nawierzchni asfaltowej, uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywa naturalnego (pospółką). Łączna powierzchnia remontu drogi wynosi 89,70 m2.
Zadanie nr 4 - Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej na drodze nr 27 wg DSD (nr inw. 515/220) w leśnictwie Budki
Remont cząstkowy uszkodzeń nawierzchni asfaltowej, uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywa naturalnego (pospółką), odkrzaczenie terenu. Łączna powierzchnia remontu drogi wynosi 720,20 m2 w tym: 390,20 m2 remont asfaltu i 330,00 m2 uzupełnienie poboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 87760,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty na część nr 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty na część nr 2 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2023-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |