Remont nawierzchni boiska w hali namiotowej przy Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.

Miasto Stołeczne Warszawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00397361
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00397361/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-14 15:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-074c3b96-2489-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ GNIADOOkuniew, PL · lot 0
415 371 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00397361 z dnia 2023-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni boiska w hali namiotowej przy Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Dzielnicy Ursus

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976r. Nr 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursus.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni boiska w hali namiotowej przy Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-074c3b96-2489-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397361

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00507047/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Remont nawierzchni boiska w hali namiotowej w Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-XI-WZP.271.29.2023.JSA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 294649,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres planowanych robót obejmuje:
1.1. Rozbiórka wyposażenia sportowego oraz nawierzchni z trawy syntetycznej;
1.2. Wykonanie boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej (powierzchnia 897,6 m2):
1.2.1. Przygotowanie istniejącej podbudowy;
1.2.2. Wykonanie systemu nawierzchni składającego się z bezzasypowej trawy o wysokości włókna 30-35 mm i maty amorytzującej.
1.3. Dostawa i montaż wyposażenia:
1.3.1. zestaw do siatkówki:
- 3 komplety: jeden komplet składa się z dwóch słupków demontowalnych (jeden z elementami napinającymi, drugi z napinaczem śrubowym siatki) i dwóch osłon ochronnych;
- 4 szt. siatki (1 zapasowa).
1.3.2.: bramki do piłki ręcznej z siatkami polipropylenowymi, bezwęzłowymi: 2 szt;
1.4. Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej dot. współfinansowania Zadania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Tablica z płyty kompozytowej, z zabezpieczeniem UV o grubości minimum 3 mm, o wymiarach 90 cm (szerokość) x 70 cm (wysokość), z możliwością montażu do ogrodzenia.
Na etapie realizacji zamówienia Wykonawca będzie musiał przedłożyć Zamawiającemu projekt tablicy informacyjnej celem akceptacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415371 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415371 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415371 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK Sport Andrzej Gniado

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222123256

7.3.3) Ulica: Lipowa 7

7.3.4) Miejscowość: Okuniew

7.3.5) Kod pocztowy: 05-079

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415371 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane