Dowóz uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej w roku 2025

Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Małej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00095843
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00095843/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 00:17
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1ced0b5-8cd5-4b02-bba7-3147dd2640b2
Identyfikator
9121881501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowegoWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Wykonawcy

2 przyznane

ZBIGNIEW BIAŁEKBystrzyca, PL · lot 0
144 682,2 PLN
KRZYSZTOF BUCZAKWierzbno, PL · lot 1
100 760 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00095843 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Małej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363221990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oleśnica Mała

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@sdsolesnicamala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sdsolesnicamala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1ced0b5-8cd5-4b02-bba7-3147dd2640b2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc socjana

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1ced0b5-8cd5-4b02-bba7-3147dd2640b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095843

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00016059

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 296096,31 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 251849,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część 1 Trasa Bystrzyca – Oleśnica Mała- Bystrzyca
a) świadczenie usługi przewozu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej na trasie: Bystrzyca - Oława (ul. Chrobrego, os. Sobieskiego, ul. Żołnierzy Armii Krajowej- u Luby, ul. 3-go Maja, ul. Opolska) – Oleśnica Mała i z powrotem ;
b) liczba przewożonych osób: 15 osób
c) godziny przywozu: 7.00 – 8.30 w dni robocze,
d) godziny odwozu: 15.30 – 16.00 w dni robocze
e) czas dowozu i odwozu uczestników, jak również trasy przejazdu mogą ulec zmianie. Szczegółowe uzgodnienia dotyczące godzin dowozu i odwozu uczestników będą dokonywane z Kierownikiem ŚDS,
f) wykonawca w przypadku awarii zorganizuje transport zastępczy,
g) wynagrodzenie płatne z dołu za ostatni miesiąc.
h) Termin realizacji zamówienia: 01.02.2025 r. – 31.12.2025 r. Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na przedłużeniu obowiązywania umowy do 31.01.2026 r., o ile Rada Gminy przyzna środki na realizację usługi dowozu uczestników na tej trasie.
i) pojazd wykonujący usługę musi posiadać ubezpieczenie OC i NW oraz aktualny przegląd techniczny,

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 145240 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część 2 Trasa Jelcz Laskowice – Oleśnica Mała- Jelcz Laskowice
a) świadczenie usługi przewozu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej na trasie: Jelcz-Laskowice – Oleśnica ;
b) liczba przewożonych osób: 8 osób
c) godziny przywozu: 7.00 – 8.30 w dni robocze,
d) godziny odwozu: 15.30 – 16.00 w dni robocze
e) czas dowozu i odwozu uczestników, jak również trasy przejazdu mogą ulec zmianie. Szczegółowe uzgodnienia dotyczące godzin dowozu i odwozu uczestników będą dokonywane z Kierownikiem ŚDS,
f) wykonawca w przypadku awarii zorganizuje transport zastępczy,
g) wynagrodzenie płatne z dołu za ostatni miesiąc.
j) Termin realizacji zamówienia: 01.02.2025 r. – 31.12.2025 r. Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na przedłużeniu obowiązywania umowy do 31.01.2026 r., o ile Rada Gminy przyzna środki na realizację usługi dowozu uczestników na tej trasie.
h) pojazd wykonujący usługę musi posiadać ubezpieczenie OC i NW oraz aktualny przegląd techniczny,

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 100760 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144682,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197856,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144682,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Przewozy Autobusowe Zbigniew Białek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932018375

7.3.3) Ulica: Sosnowa 5

7.3.4) Miejscowość: Bystrzyca

7.3.5) Kod pocztowy: 55-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144682,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100760 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173124 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100760 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Przewozowo Usługowa Lider Krzysztof Buczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931894703

7.3.3) Ulica: Wierzbno, nr 11a, lok. 3

7.3.4) Miejscowość: Wierzbno

7.3.5) Kod pocztowy: 55-216

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100760 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi