Roboty budowl na odc. BI był. KL Auschwitz II Birkenau na terenie PMA-B w Oświęcimiu dot. baraków mur. o nr inw. B134, B136, B137, B138 i B139

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00397993
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00397993/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-15 10:00
Lokalizacja
Oświęcim, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1ab421d-3dc8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5490005549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00397993 z dnia 2023-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowl na odc. BI był. KL Auschwitz II Birkenau na terenie PMA-B w Oświęcimiu dot. baraków mur. o nr inw. B134, B136, B137, B138 i B139

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276015

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Więźniów Oświęcimia 20

1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@auschitz.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.auschwitz.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1ab421d-3dc8-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowl na odc. BI był. KL Auschwitz II Birkenau na terenie PMA-B w Oświęcimiu dot. baraków mur. o nr inw. B134, B136, B137, B138 i B139

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1ab421d-3dc8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397993

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00359185

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane na odc. BI byłego KL Auschwitz II Birkenau na terenie PMA-B
w Oświęcimiu, polegające na wykonaniu zadań związanych z zakresami m.in. robót elektrycznych i teletechnicznych, budowy przyłączy kanalizacyjnych, demontażu hal namiotowych, wykonaniu adaptacji istniejących dokumentacji projektowych przedmiotowych hal oraz montażu hal namiotowych; dotyczących baraków murowanych o nr inw. B134, B136, B137, B138 i B139

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

- cena jedynej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty,
- jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, gdyż zgodnie z SWZ Zamawiający wymagał wniesienia wadium przed upływem terminu składnia ofert, a Wykonawca, którego oferta została odrzucona wniósł wadium nieprawidłowo, tj. środki wadium wniesionego przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego zostały zaksięgowane na rachunku Zamawiającego po upływie terminu składania ofert,

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3523910 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3523910 PLN

2023-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane