Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec (dz. nr 31/2, 39, 47/2, 48/2)

GMINA ZAGRODNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00398144
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00398144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-15 10:33
Lokalizacja
Zagrodno, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c94c3d76-2542-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6941566139
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00398144 z dnia 2023-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec (dz. nr 31/2, 39, 47/2, 48/2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGRODNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647676

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 52

1.5.2.) Miejscowość: Zagrodno

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-516

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzagrodno@zagrodno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zagrodno.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zagrodno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec (dz. nr 31/2, 39, 47/2, 48/2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c94c3d76-2542-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042101/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja części działek drogowych nr 31/2 i 39 w miejscowości Grodziec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346724

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu Modernizacji drogi wewnętrznej na działkach nr 31/2, 39, 47/2, 48/2 - j. e. 022605_2.0002 – Grodziec, gmina Zagrodno.
Pas drogowy jest zlokalizowany na działkach 31/2 i 39 obr.0002.
Inwestycja wymaga także wejścia na teren działek 47/2 i 48/2 obr.0002. Przedmiotowa droga wewnętrzna jest łącznikiem pomiędzy drogą powiatową nr 2290D (dz. 31/2) a drogą gminną (dz. 39). Teren posiada uzbrojenie w sieci: wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną i teletechniczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót budowlanych ujęty został w Dokumentacji projektowej oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), które stanowią Załączniki nr 7 i 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono dwie oferty. Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec tego należy przyjąć, iż zaszła przesłanka unieważnienia postępowania z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621772,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650146,35 PLN

2023-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane