Dostawa ziemniaków, warzyw i owoców na potrzeby 1WSZKzP SPZOZ w Lublinie Filii w Ełku - część II.
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00398176
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-15 10:41
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122410820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WarzywaJabłkaŚliwkiCytrynyWarzywa konserwowane i/lub puszkowaneZiemniaki
Wykonawcy
5 przyznanych
b. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL
94 640 PLNb. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL
94 640 PLNb. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL
94 640 PLNb. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL
94 640 PLNb. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL
94 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.