Przebudowa drogi powiatowej Nr 1808L w miejscowości Stręczyn od km 3+280,00 do km 7+312,00
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00398295
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00398295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-15 11:07
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a7f3ef9-31ec-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7132401308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00398295 z dnia 2023-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1808L w miejscowości Stręczyn od km 3+280,00 do km 7+312,00
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiatleczynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpleczna.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdppowiatleczynski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1808L w miejscowości Stręczyn od km 3+280,00 do km 7+312,002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a7f3ef9-31ec-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060029/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1808L w miejscowości Stręczyn od km 3+280,00 do km 7+312,00
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.372.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 1808L w miejscowości Stręczyn od km 3+280,00 do km 7+312,00 na odcinku o długości 4032 mb zlokalizowanej na terenie gminy Cyców – powiat łęczyński. Inwestycja swym zakresem obejmuje: a) wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni pakietem warstw bitumicznych, b) budowę chodnika, c) budowę peronów autobusowych, d) oczyszczenie i przebudowę istniejących elementów odwodnienia, e) przebudowę istniejących zjazdów i skrzyżowań oraz budowę nowych zjazdów, f) wymiana i odtworzenie istniejącego oznakowania pionowego i poziomego, g) doświetlenie przejść dla pieszych, h) roboty wykończeniowe. Materiał powstały w wyniku robót ziemnych do dyspozycji Wykonawcy. Zaleca się, aby Wykonawcy ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia dokonali wizji lokalnej na terenie realizacji zamówienia w celu dokonania prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia. Szczegółowe ilości i zakres poszczególnych pozycji robót do wykonania określa projekt budowlany, dokumentacja techniczna. Przedmiar robót stanowi część pomocniczą do wyszacowania inwestycji. Na etapie przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu opracowany przez siebie harmonogram rzeczowo-finansowy robót oraz wycenę kosztorysową inwestycji. Przedłożony harmonogram musi być zgodny z wymaganym przez Zamawiającego terminem wykonania zamówienia. Harmonogram rzeczowo -finansowy robót oraz wycena kosztorysowa inwestycji są podstawą do przyjmowania i rozliczania faktur. Zgodnie z tymi dokumentami przeprowadzane będą czynności odbiorów częściowych i końcowego. Przed przystąpieniem do realizacji zadania Wykonawca jest zobowiązany posiadać zatwierdzony projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót. W/w projekt winien sporządzić we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i przekazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, zawierającą m.in. geodezyjną inwentaryzację powykonawczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9698739,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9698739,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9698739,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. o.o.z
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9698739,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-15| 2023-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |