Remont przyszkolnych obiektów sportowych w Gminie Tryńcza

Gmina Tryńcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00398685
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00398685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-15 12:33
Lokalizacja
Tryńcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6db26be6-2233-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7941691460
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneNaprawa boisk sportowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

F.H. Solo Arkadiusz GagatPrzeworsk, PL · lot 0
2 995 045,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00398685 z dnia 2023-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przyszkolnych obiektów sportowych w Gminie Tryńcza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tryńcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 37-204 Tryńcza 127

1.5.2.) Miejscowość: Tryńcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166421221

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tryncza@data.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tryncza.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6db26be6-2233-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont przyszkolnych obiektów sportowych w Gminie Tryńcza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db26be6-2233-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047201/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont przyszkolnych obiektów sportowych w Gminie Tryńcza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UIB.271.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1584459,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont przyszkolnych obiektów sportowych w Gminie Tryńcza. Niniejsze zadanie realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont kompleksów sportowych „Orlik 2012” przy szkołach w miejscowościach Tryńcza, Gniewczyna Łańcucka i Gorzyce oraz remont hali sportowej przy Szkole w miejscowości Gorzyce oraz remont boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jagiełła” w oparciu o umowę o dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2022.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. Remont boiska "Orlik 2012" w Tryńczy (dz. nr ewid. 458/10 i 457), w tym:
- wymiana powierzchni płyty boiska - nawierzchnia sztuczna: granulat i trawa syntetyczna,
- wymiana piłkochwytu,
- wymiana bramek,
- remont boiska tartanowego do tenisa, wymiana nawierzchni poliuretanowej na podbudowie elastycznej typu ET,
- remont boiska tartanowego do koszykówki, wymiana nawierzchni poliuretanowej na podbudowie elastycznej typu ET,
- naprawa ciągów komunikacyjnych z kostki brukowej, przełożenie istniejącej kostki,
- demontaż starego obiektu szatniowo-sanitarnego i montaż nowego kontenera,
- ułożenie kostki brukowej przy budynku szatniowo-sanitarnym,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej,
2.2. remont boiska "Orlik 2012" w miejscowości Gniewczyna Łańcucka (dz. nr ewid. 3461), w tym:
- wymiana powierzchni płyty boiska - nawierzchnia sztuczna: granulat i trawa syntetyczna,
- wymiana piłkochwytu,
- naprawa elewacji zewnętrznej szatni,
- przygotowanie podłoża i malowanie elewacji zewnętrznej szatni,
- malowanie ścian i sufitów wewnątrz szatni,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej,
2.3. remont boiska "Orlik 2012" i remont hali sportowej w miejscowości Gorzyce (dz. nr ewid.1057/1), w tym:
- wymiana powierzchni płyty boiska - nawierzchnia sztuczna: granulat i trawa syntetyczna,
- wymiana piłkochwytu,
- montaż naciągów do siatek,
- wymiana bramek z siatkami,
- naprawa i malowanie boiska tartanowego wraz z liniami,
- montaż nowych opraw oświetleniowych,
- demontaż starego obiektu szatniowo-sanitarnego i montaż nowego kontenera,
- ułożenie kostki brukowej przy budynku szatniowo-sanitarnym,
- wymiana cyfrowej tablicy wyników,
- wymiana koszy do gry w koszykówkę wraz z napędem elektrycznym,
- malowanie ścian i sufitu,
- dostawa i montaż tablic informacyjnych.
2.4. remont boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jagiełła ( dz. nr ewid. 736/7):
- remont boiska tartanowego do siatkówki, wymiana nawierzchni poliuretanowej na podbudowie elastycznej typu ET,
- wymiana piłkochwytów,
- wymiana koszy do koszykówki,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, opis techniczny, przedmiar robót stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Rozwiązania równoważne
Jeżeli opis przedmiotu zamówienia wskazuje w odniesieniu do niektórych materiałów, urządzeń lub technologii znaki towarowe, patenty lub pochodzenie albo normy, aprobaty, specyfikacje techniczne lub inne dokumenty odniesienia, to Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów, urządzeń lub technologii równoważnych albo oferowanie rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych opisanych w dokumentacji projektowej, przy czym materiały, urządzenia lub technologie pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego (rozwiązania równoważne). Materiały, urządzenia lub technologie pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, pod pojęciem minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów, urządzeń lub technologii zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Posługiwanie się przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2995045,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3263820,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2995045,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. Solo Arkadiusz Gagat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 817482464

7.3.3) Ulica: ul. Dynowska 6

7.3.4) Miejscowość: Przeworsk

7.3.5) Kod pocztowy: 37-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2995045,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-01-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane