Modernizacja budynku plebanii Parafii Rzymskokatolickiej w Raszczycach
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447334
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-06 14:42
- Lokalizacja
- Raszczyce, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02951687-271b-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 6422745257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447334 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku plebanii Parafii Rzymskokatolickiej w Raszczycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040087398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Raciborska 10
1.5.2.) Miejscowość: Raszczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-435
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lyski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-02951687-271b-11ef-a458-c2a7c3d67e031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka samofinansująca się nie będąca jednostką budżetową lub samorządowym zakładem budżetowym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku plebanii Parafii Rzymskokatolickiej w Raszczycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02951687-271b-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359215
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024.FZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obiekt wybudowany w pierwszym ćwierćwieczu XX w. Budynek murowany, otynkowany, trzykondygnacyjny, na rzucie zbliżonym do kwadratu, z wysokimi wielospadowymi dachami, krytym blachą płaską. Bardzo charakterystyczna stolarka okienna pod względem formy na każdej kondygnacji – okna są zwieńczone łukiem odcinkowym lub w kształcie wydłużonego, stojącego prostokąta. Stolarka zachowana jest w oryginalnym stanie jednakże wymaga wymiany ze względu na zły stan techniczny. Skutkiem postępującej degradacji jest niski komfort korzystania z budynku jak również bardzo wysokie koszty jego utrzymania, zwłaszcza ogrzewania. Duże straty ciepła są spowodowane przez szczeliny i rozwarstwianie się poszczególnych elementów stolarki. W ramach zadania zostanie wymieniona stolarka okienna. Obiekt ujęty w Gminnej Ewidencji Zabytków. Wszystkie zaplanowane do wykonania prace są zgodne z Wytycznymi Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz ustawą dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188956,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351780,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188956,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma DUDA M. i L. Duda spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6421005021
7.3.3) Ulica: Rudzka 12
7.3.4) Miejscowość: Gaszowice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-293
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188956,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |