BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO PÓL W RAMACH OPERACJI PN. "SCALENIA GRUNTÓW NA OBSZARZE GMINY PERLEJEWO" W ZAKRESIE OBIEKTU SCALENIOWEGO "TWAROGI I INNE" ORAZ „MIODUSY I INNE”
POWIAT SIEMIATYCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00399421
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00399421/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-15 15:13
- Lokalizacja
- Siemiatycze, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76533f7d-47f9-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5441437102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00399421 z dnia 2023-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO PÓL W RAMACH OPERACJI PN. "SCALENIA GRUNTÓW NA OBSZARZE GMINY PERLEJEWO" W ZAKRESIE OBIEKTU SCALENIOWEGO "TWAROGI I INNE" ORAZ „MIODUSY I INNE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SIEMIATYCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@siemiatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siemiatycze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76533f7d-47f9-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO PÓL W RAMACH OPERACJI PN. "SCALENIA GRUNTÓW NA OBSZARZE GMINY PERLEJEWO" W ZAKRESIE OBIEKTU SCALENIOWEGO "TWAROGI I INNE" ORAZ „MIODUSY I INNE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76533f7d-47f9-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00399421
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003071/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO PÓL W RAMACH OPERACJI PN. "SCALENIA GRUNTÓW NA OBSZARZE GMINY PERLEJEWO" W ZAKRESIE OBIEKTU SCALENIOWEGO "TWAROGI I INNE" ORAZ „MIODUSY I INNE”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Działanie: „Inwestycje w środki trwałe”, poddziałanie: „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”, operacja typu: „Scalanie gruntów na obszarze Gminy Perlejewo” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.272.1.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2811027,66 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 921144,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól
w ramach operacji pn. „Scalenia gruntów na obszarze Gminy Perlejewo” w zakresie obiektu scaleniowego „Twarogi i inne” oraz „Miodusy i inne”.
Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Niniejsze postępowanie obejmuje część II - obiekt scaleniowy „TWAROGI I INNE”
Cz. II „TWAROGI I INNE” - Droga gminna publiczna nr 109041B Perlejewo – Twarogi Lackie – Żale km 4+490.00 – 4+995.00 o długości 505 m. (oznaczona na mapie nr 1).
UWAGA: Przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na drodze gminnej publicznej
nr 109041B Perlejewo – Twarogi Lackie – Żale km 4+490.00 – 4+995.00 o długości 194 m. wraz z umocnieniem wylotu została wyłączona z opracowania i nie jest przedmiotem przetargu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne.Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba
że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 1 527 170,86 zł.
Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, zatem zasadne jest unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2023-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |