SVA/W/J/4620-40/2023: Wykonanie remontu elewacji budynku w ramach zadania „Remont budynku nr 1 w Przemyślu przy ul. Okrzei 3 Etap II”
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00399768
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00399768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-18 08:34
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5edf2d76-35d3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneTynkowanieRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00399768 z dnia 2023-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-40/2023: Wykonanie remontu elewacji budynku w ramach zadania „Remont budynku nr 1 w Przemyślu przy ul. Okrzei 3 Etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-40/2023: Wykonanie remontu elewacji budynku w ramach zadania „Remont budynku nr 1 w Przemyślu przy ul. Okrzei 3 Etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5edf2d76-35d3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00399768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-40/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 255455,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji budynku w ramach zadania „Remont budynku nr 1 w Przemyślu przy ul. Okrzei 3 Etap II”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie remontu elewacji północno-wschodniej (bez portalu wokół drzwi) i elewacji północno zachodniej w tym: remont tynków zewnętrznych, wykonanie miejscowych napraw uszkodzonych ścian, uzupełnienie ubytków, wykonanie napraw/odtworzenia elementów sztukatorskich oraz malowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 314 000,00 zł. Natomiast cena brutto jedynej oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA BIG-BUD ROBERT JAREMKO, Laszki 117, 37-543 Laszki wynosi 596 761,87 zł.Wykonawca został poinformowany, że zgodnie z art. 289 ust. 1 ustawy, w dniach 29-30.08.2023 r. prowadzone będą negocjacje w celu ulepszenia treści oferty złożonej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, w zakresie kryterium oceny oferty zastosowanego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, tj. cena ofertowa brutto (zł). Wykonawca nie przystąpił do negocjacji.
Następnie zgodnie z art. 293 ust. 1 ustawy w dniu 31.08.2023 r. zaproszono Wykonawcę do złożenia oferty dodatkowej. Wykonawca został poinformowany, że sposób składania ofert dodatkowych jest tożsamy jak obowiązujący na etapie składania ofert w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu i opisany w Części XI SWZ. Termin na złożenie oferty dodatkowej został wyznaczony do dnia 06.09.2023 r. do godz. 09:00. Wykonawca: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA BIG-BUD ROBERT JAREMKO, w wyznaczonym terminie nie złożył oferty dodatkowej.
W związku z tym, że cena oferty pierwotnie złożonej przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596761,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596761,87 PLN
| 2023-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |