BUD. OŚW. ULICZ. NA ZAD. INWEST: „BUD. OŚW. OSIEDLA W OBR. UL. KLONOWA, DĘB., LIP., AKACJ. ORAZ POWST. WLKP W KROBI” ORAZ „BUD. OŚW. OS. W OBR. UL. NORW., SZYMB.., TUWIMA, FREDRY ORAZ SIENK. W KROBI”

GMINA KROBIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00400536
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00400536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-18 11:48
Lokalizacja
Krobia, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-268dfd6e-f30c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6961749038
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
KRZYSZTOF PILARCZYKKorczew, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00400536 z dnia 2023-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUD. OŚW. ULICZ. NA ZAD. INWEST: „BUD. OŚW. OSIEDLA W OBR. UL. KLONOWA, DĘB., LIP., AKACJ. ORAZ POWST. WLKP W KROBI” ORAZ „BUD. OŚW. OS. W OBR. UL. NORW., SZYMB.., TUWIMA, FREDRY ORAZ SIENK. W KROBI”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROBIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 1

1.5.2.) Miejscowość: Krobia

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-840

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 5711111

1.5.8.) Numer faksu: 655711111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krobia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krobia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krobi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUD. OŚW. ULICZ. NA ZAD. INWEST: „BUD. OŚW. OSIEDLA W OBR. UL. KLONOWA, DĘB., LIP., AKACJ. ORAZ POWST. WLKP W KROBI” ORAZ „BUD. OŚW. OS. W OBR. UL. NORW., SZYMB.., TUWIMA, FREDRY ORAZ SIENK. W KROBI”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-268dfd6e-f30c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00400536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030116/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 BUD. OŚW. ULICZ. NA ZAD. INWEST: „BUD. OŚW. OSIEDLA W OBR. UL. KLONOWA, DĘB., LIP., AKACJ. ORAZ POWST. WLKP W KROBI” ORAZ „BUD. OŚW. OS. W OBR. UL. NORW., SZYMB.., TUWIMA, FREDRY ORAZ SIENK. W KROBI”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO.271.18.2023.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 509658,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 1:
„BUDOWA OŚWIETLENIA OSIEDLA W OBRĘBIE ULIC KLONOWA, DĘBOWA, LIPOWA, AKACJOWA ORAZ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KROBI”

1. ZAKRES RZECZOWY INWESTYCJI:
 Budowa linii kablowej – wykonanie wykopów, przewierty mechaniczne, zasypywanie wykopów, wywóz ziemi, układanie rur osłonowych, układanie kabli;
 Montaż słupów oświetleniowych i opraw – montaż i stawianie słupów, montaż przewodów do opraw, montaż opraw na słupie, podłączenie przewodów, znakowanie słupów, montaż uziomów;
 Pomiary – badanie linii kablowej, badania i pomiary instalacji uziemiającej, badania i pomiary skuteczności zerowania;
 Odtworzenie nawierzchni – rozebranie kostki brukowej, odtworzenie nawierzchni z kostki po wykonaniu prac;
 Pozostałe koszty – projekt tymczasowej organizacji ruchu, zajęcie pasa drogowego, obsługi geodezyjnej oraz wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.



2. Wykonawca winien dostarczyć na materiały atesty i aprobaty techniczne.

3. Wykonawca zobowiązany jest do uzgadniania z Zamawiającym wprowadzania ograniczeń w dojazdach do posesji oraz utrudnień w ruchu. Wykonawca zobowiązany będzie do poinformowania mieszkańców o planowanych pracach i utrudnieniach
w ruchu co najmniej 3 dni przed ich wystąpieniem.

4. Stawka podatku VAT wynosi 23 %.

5. Dokumentacja techniczna do wglądu w Urzędzie Miejskim w Krobi, pok. nr 6.

6. Wynagrodzenie Wykonawcy zostanie wypłacone na podstawie faktur częściowych (nie częściej niż raz w miesiącu) oraz faktury końcowej z zastrzeżeniem, iż wartość faktury końcowej nie może być niższa niż 30 % wynagrodzenia umownego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 214073,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 2:
„BUDOWA OŚWIETLENIA OSIEDLA W OBRĘBIE ULIC NORWIDA, SZYMBORSKIEJ, TUWIMA, FREDRY ORAZ SIENKIEWICZA W KROBI”.

1. ZAKRES RZECZOWY INWESTYCJI:
 Budowa linii kablowej – wykonanie wykopów, przewierty mechaniczne, zasypywanie wykopów, wywóz ziemi, układanie rur osłonowych, układanie kabli;
 Montaż słupów oświetleniowych i opraw – montaż i stawianie słupów, montaż przewodów do opraw, montaż opraw na słupie, podłączenie przewodów, znakowanie słupów, montaż uziomów;
 Pomiary – badanie linii kablowej, badania i pomiary instalacji uziemiającej, badania i pomiary skuteczności zerowania;
 Odtworzenie nawierzchni – rozebranie kostki brukowej, odtworzenie nawierzchni
z kostki po wykonaniu prac;
 Pozostałe koszty – projekt tymczasowej organizacji ruchu, zajęcie pasa drogowego, obsługi geodezyjnej oraz wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.

2. Wykonawca winien dostarczyć na materiały atesty i aprobaty techniczne.

3. Wykonawca zobowiązany jest do uzgadniania z Zamawiającym wprowadzania ograniczeń w dojazdach do posesji oraz utrudnień w ruchu. Wykonawca zobowiązany będzie do poinformowania mieszkańców o planowanych pracach i utrudnieniach
w ruchu co najmniej 3 dni przed ich wystąpieniem.

4. Stawka podatku VAT wynosi 23 %.

5. Dokumentacja techniczna do wglądu w Urzędzie Miejskim w Krobi, pok. nr 6.
W opisie technicznym dokumentacji zawarta jest budowa oświetlenia ulic Odrodzenia, Różewicza oraz części ulicy Aleksandra Fredry, KTÓRA NIE JEST PRZEDMIOTEM NINIEJSZEGO ZAMÓWIENIA I NIE ZOSTAŁA ZAWARTA W KOSZTORYSACH OFERTOWYCH.

6. Wynagrodzenie Wykonawcy zostanie wypłacone na podstawie faktur częściowych (nie częściej niż raz w miesiącu) oraz faktury końcowej z zastrzeżeniem, iż wartość faktury końcowej nie może być niższa niż 30 % wynagrodzenia umownego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 295585,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227488,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267550,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227488,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIGHT ON SP. Z O.O. (dawniej: LIGHT ON KRZYSZTOF BOGUMIŁ PILARCZYK) UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 18/97, 01-581 WARSZAWA.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212666127

7.3.3) Ulica: UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 18/97

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.5) Kod pocztowy: 01-581

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227488,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2023-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane