Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie programu pilotażowego "Dobry Posiłek"

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00096178
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00096178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 09:37
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb534124-8a68-4e6c-97d5-6986df233f39
Identyfikator
6941368014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

JOL-MARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
818 878,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096178 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie programu pilotażowego "Dobry Posiłek"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001016173

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 9

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768779300

1.5.8.) Numer faksu: 768784434

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.wszp@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wszpzlotoryja.ibip.wroc.pl/public/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie programu pilotażowego "Dobry Posiłek"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb534124-8a68-4e6c-97d5-6986df233f39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082433/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie programu pilotażowego "Dobry Posiłek"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu z Wolnej Ręki wynika wprost z przesłanek Ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019r. art. 214 ust 1 pkt 1 lit a oraz 305 ust. 1 (Dz.U. z 2024r. poz. 1320).
Stosownie do art. 214 ust 1 pkt 1 Ustawy PZP Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli usługi mogą być świadczone tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne dla udzielenia zamówienia w innym trybie, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów.
Bezspornie należy uznać iż zakup powyższych usług, będących usługami ściśle związanymi z usługami żywienia świadczonymi w naszym Szpitalu, jest elementem niezbędnym.
Z uwagi na powyższe należy wdrożyć zakup w trybie Zamówienia z wolnej ręki określonym w art. 305 ust. 1 odnoszącym do art. 214 ust 1 pkt 1 lit. a Ustawy PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/WR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 618878,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie programu pilotażowego „Dobry Posiłek”

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jol-Mark Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532532013

7.3.3) Ulica: ul. Portowa 16g

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 818878,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-01 do 2025-06-30
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi