„Przebudowa oraz adaptacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Leśnej w Starachowicach”. (...)

Gmina Starachowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00401252
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00401252/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-18 14:12
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f06eca2-1b10-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6641909150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN SKUZAStarachowice, PL · lot 0
3 454 603,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00401252 z dnia 2023-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa oraz adaptacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Leśnej w Starachowicach”. (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f06eca2-1b10-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa oraz adaptacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Leśnej w Starachowicach”. (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f06eca2-1b10-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401252

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031531/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Kierunek Przyszłość - Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego - remont i przebudowa budynku szkoły - adaptacja pomieszczeń pod działalność Eko Szkoły - zagospodarowanie terenu – budowa ogrodu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294153

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2023.HE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2394745,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oraz adaptacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Leśnej w Starachowicach.
Zadanie realizowane w ramach tytułu inwestycyjnego: „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego”.
Zamówienie będzie finansowane w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 (85%) oraz budżetu Państwa (15%) z Programu Rozwoju Lokalnego.
Główny zakres zamówienia obejmuje:
Remont korytarzy oraz sal lekcyjnych zlokalizowanych na parterze w budynku szkoły przy ulicy Leśnej 2 w Starachowicach wraz z przebudową części pomieszczeń parteru.
Planowane roboty będą obejmowały:
1. Przebudowę mediateki:
Rozbiórkę części ścian konstrukcyjnych oraz montaż belek stalowych wg branży konstrukcyjnej.
Wymianę stolarki drzwiowej i okiennej w obrębie projektowanej mediateki.
Powiększenie otworu okiennego na taras poprzez podcięcie ściany poniżej podokiennika.
Montaż wyposażenia wnętrz z certyfikatami: stałej zabudowy.
Wydzielenie strefy pożarowej wg. zakresu projektu.
Wymianę pasów izolacji na elewacji z materiału niepalnego – wełny mineralnej oraz otworzenie elewacji po wykonaniu izolacji, utylizacja styropianu.
Remont sal oraz holu na parterze budynku:
remont sal polegał będzie na przystosowaniu pod względem architektonicznym oraz instalacyjnym pod sale tematyczne:
- sala „Ziemia”
- sala „Recyklingu”
- sala matematyczna
- sala lekcyjna „Laboratorium przyszłości I, II, III”
- sala językowa I, II, III
Roboty instalacyjne:
- przebudowa instalacji elektrycznej w tym oświetleniowej i audiowizualnej
- rozbudowa instalacji monitoringu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Z uwagi na przeznaczenie budynek dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zakres objęty przebudową oraz adaptacją nie wprowadza dodatkowych rozwiązań, które służą osobom niepełnosprawnym.
Nie wymaga się, ale przewiduje, możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w budynku szkoły podstawowej, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej po wcześniejszym umówieniu.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj. z wykonywaniem robót branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej z zakresu instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3454603,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3454603,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3454603,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SELBUD Sebastian Skuza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260379305

7.3.3) Ulica: ul. Bugaj 11A lokal 2

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3454603,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-03-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane