Remont wybranych pomieszczeń w budynku A i B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00401419
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00401419/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-18 14:46
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64fd70a8-2a08-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00401419 z dnia 2023-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych pomieszczeń w budynku A i B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 11/12
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: logistyka@eti.pg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wybranych pomieszczeń w budynku A i B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64fd70a8-2a08-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401419
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/183/009/R/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152467,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń 608, 622-624a, 302NE, 306NE, 534, 112, 114 i 116 Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku, (numer działki: 226101 1.0055.403, obręb 055, sekcja 6.221.26.11.3.3).
2.Dane liczbowe dla remontowanych pomieszczeń
Budynek WETI A:
Powierzchnia pom. 608 - 16,63 m2
Powierzchnia pom. 622 - 16,63 m2
Powierzchnia pom. 624 a - 9,32 m2
Budynek WETI B:
Powierzchnia pom. 302 - 16,60 m2
Powierzchnia pom. 306 - 17,40 m2
Budynek WETI A:
Powierzchnia pom. 112 - 25,04 m2
Powierzchnia pom. 114 - 16,63 m2
Powierzchnia pom. 116 - 25,04 m2
Wysokość pomieszczeń w budynku WETI A i B wynosi 300 cm.
2. Szczegółowy zakres prac opisany został w:
1) Projekcie technicznym branży budowlanej, na którą składają się opisy, rzuty, rysunki które jednoznaczne określają rodzaj i zakres robót, stanowiącej Załącznik nr I do SWZ,
2) Projekcie technicznym branży elektrycznej, na którą składają się opisy, rzuty, rysunki które jednoznaczne określają rodzaj i zakres robót, stanowiącej Załącznik nr II do SWZ,
3) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zwanej dalej STWiORB - stanowiącej Załącznik nr III do SWZ
4. Dokumentacja projektowa i STWiORB, stanowiące załączniki do SWZ, określają i obejmują w całości przedmiot zamówienia, dając Wykonawcom pełną wiedzę o zamówieniu i umożliwiając złożenie kompletnej oferty.
5. Wraz z SWZ Zamawiający przekazuje przedmiar robót, stanowiący załącznik nr IV do SWZ. Przedmiar robót pełni rolę wyłącznie pomocniczo – informacyjną i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia. Przedmiar zawiera zestawienie przewidywanych robót w celu zobrazowania skali zamierzenia budowlanego i ułatwienia Wykonawcom oszacowanie kosztów realizacji przedmiotu zamówienia, nie może służyć wprost do obliczenia ceny ofertowej. Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia w cenie oferty wszystkich kosztów związanych z wykonywaniem przez niego wszystkich czynności i obowiązków wynikających z dokumentacji projektowej, obowiązujących przepisów prawa, a także z warunków prowadzenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225464,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298591,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225464,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HARDBUD Budownictwo Andrzej Licbarski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841648647
7.3.3) Ulica: ul. Gen. Władysława Andersa 4, lok. 19
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-175
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225464,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2023-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |