Przebudowa sieci energetycznej
INNEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00401426
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00401426/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-18 14:47
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da3d21bc-2ac4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5990206400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00401426 z dnia 2023-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sieci energetycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INNEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210523652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Teatralna 49
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 7225385
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@inneko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://inneko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inneko.ezamawiajacy.pl/pn/inneko/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka odpadami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa sieci energetycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da3d21bc-2ac4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401426
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324876
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271/16.2023-TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 188490,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest
Budowa sieci elektroenergetycznej 15 kV
1) Inwestycja prowadzona jest dla Instalacji Komunalnej, ul. Małyszyńska 180, 66-400 Gorzów Wlkp. i dotyczy budowy sieci elektroenergetycznej 15kV
2) Podstawowe informację dotyczące przedmiotu zamówienia
Celem realizacji przedsięwzięcia jest likwidacja napowietrznej linii 15kV biegnącej nad działką 154/2 uniemożliwiając jej funkcjonalne zagospodarowanie. W zamian zaprojektowano budowę linii kablowej średniego napięcia SN-15kV typu: NA2XS(F)2Y 1x150/25mm2 12/20kV o długości trasy 260m (długość kabla 870m) przebiegającą przez dz. nr 83/4, 87/2 i 154/2.
Szczegółowy zakres w/w prac do wykonania został określony w dokumentacji zamówienia w tym dokumentacji projektowej, przedmiarze, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót – Załącznik nr 10 do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45315500-3 - Instalacje średniego napięcia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
31320000-5 - Kable energetyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263;W związku z wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wystosował do Wykonawcy Zakład Usług Elektrycznych Bogdan Poniewierski wezwanie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - wskazania formy, przedłożenia dokumentów (gwarancji) lub wpłaty środków na konto Zamawiającego, w przypadku wyboru zabezpieczenia w formie pieniężnej.
Wykonawca w wymaganym przez Zamawiającego terminie nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Brak czynności ze strony Wykonawcy, Zamawiający przyjął jako uchylanie się od podpisania umowy i wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197046,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197046,00 PLN
| 2023-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |