Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim

Gmina Lewin Kłodzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00401815
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00401815/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-19 08:20
Lokalizacja
Lewin Kłodzki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f7c2e84-2d14-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8831678631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT BUBIŃSKIKudowa Zdrój, PL · lot 0
668 010,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00401815 z dnia 2023-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lewin Kłodzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nad Potokiem 4

1.5.2.) Miejscowość: Lewin Kłodzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-343

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lewin-klodzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lewin-klodzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f7c2e84-2d14-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f7c2e84-2d14-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050486/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00330755

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim”.
2. Zadanie pn.: „Budowa miasteczka rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lewinie Kłodzkim” dofinansowane jest w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Priorytet III: „Rozwój sieci drogowej TENT-T i transportu multimodalnego” w Działaniu 3.1 „Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T”.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) rozbiórkę istniejących ogrodzeń oraz elementów małej architektury,
2) budowę nasypów oraz skarp,
3) budowę nowej nawierzchni miasteczka drogowego,
4) budowę nawierzchni drogi dojazdowej,
5) wykonanie nowych zieleńców,
6) regulację wysokościową zaworów,
7) zakup i montaż elementów miasteczka drogowego,
8) zakup i montaż elementów małej architektury,
9) uporządkowanie terenu.

4. Szczegółowe parametry, a także niezbędna dokumentacja potrzebna do realizacji przedmiotu zamówienia zawarta jest we wzorze Umowy i Dokumentacji projektowej, które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 668010,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 788402,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 668010,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BUD Robert Bubiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890301301

7.3.3) Ulica: Jasna 1a

7.3.4) Miejscowość: Kudowa-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 57-350

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 668010,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane