Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zagórzu

GMINA ZAGÓRZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00402796
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00402796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-19 12:04
Lokalizacja
Zagórz, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae9ce5b9-09c1-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6871785102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie nawierzchni drógMalowanie nawierzchni parkingówInstalowanie znaków drogowychRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00402796 z dnia 2023-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zagórzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Zagórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zagorz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae9ce5b9-09c1-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zagórzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae9ce5b9-09c1-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00402796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079225/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa miasteczka rowerowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020. Priorytet: III Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego. Działanie: 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00377506

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. „Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zagórzu”.
2. Zamówienie dofinansowane jest z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020. Priorytet: III Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego. Działanie: 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T.
Nazwa zadania: „Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego oraz zakup 3 szt trenażerów czasu reakcji na potrzeby Szkół Podstawowych z terenu Gminy Zagórz”.
3. Zadanie obejmuje w szczególności:
• rozbiórkę istniejącej nawierzchni bitumicznej - 900 m2,
• rozbiórkę istniejącej nawierzchni z kostki betonowej - 33 m2,
• korytowanie terenu średnio 50 cm na powierzchni - 1190 m2,
• wyremontowanie istniejącego odwodnienia liniowego polimerobetonowe z rusztem żeliwnym klasy c250 z odpływem dolnym - 38 m,
• wykonanie podbudowy z kruszyw naturalnych - 1190 m2,
• wykonanie ławy betonowej z oporem pod krawężniki – 9.1 m3,
• ułożenie krawężnika po obwodzie na długości - 140 m,
• ułożenie kostki brukowej na warstwie podsypki cementowo-piaskowej (planowane jest wykonanie miasteczka rowerowego z różnych kolorów kostki brukowej, odznaczając między innymi: ronda, ósemki, skrzyżowania, przejścia dla pieszych oraz łuki) - 1190 m2,
• zamontowanie w podłożu kotw do prostego montażu znaków drogowych - 24 szt,
• słupki do znaków drogowych z rur stalowych o średnicy 50 mm - 24 szt,
• zakup wraz z przymocowaniem znaków drogowych - 29 szt,
• zakup min. 18-elementowego toru przeszkód (zestaw składać się powinien z: równoważni, tarki, ósemki, przedmiotu do przewożenia, korytarza z desek, slalomu kółkowego - żmijka, slalomu z ograniczeniem, pochylni, piaskownicy, bramki wiszącej, rynny, łezki, przewożenie przedmiotu na uwięzi, zatrzymanie w miejscu, zmiany pasa ruchu, zawracania w kwadracie, zwężenia, zwężenia na półkolu),
• zakup tymczasowej sygnalizacji świetlnej akumulatorowej - 1 kpl,
• wykonanie oznakowania poziomego.
4. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownika robót posiadającego uprawnienia budowlane niezbędne do realizacji przedmiotowego zakresu inwestycji zgodnie z prawem budowlanym Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2023 r. poz. 682).
5. Zamawiający informuje, że przedmiar, który załącza do postępowania ma charakter pomocniczy z uwagi na rozliczenie ryczałtowe inwestycji. Wykonawca zobowiązany jest do samodzielnego przeliczenia ilości robót do wykonania w przedmiotowym etapie na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ. Dokumentacja projektowa stanowi postawę do wyceny oferty.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej stanowiącej jednolicie załącznik Nr 9 do SWZ w skład której wchodzi: Opis, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Pzp unieważnia przedmiotowe postępowanie. Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2023-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane