„Modernizacja i przebudowa instalacji C.O. i C.W.U w budynku łaźni Pompownia „Saturn” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00402906
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00402906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-19 12:24
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e965f190-0424-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6262619005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00402906 z dnia 2023-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja i przebudowa instalacji C.O. i C.W.U w budynku łaźni Pompownia „Saturn” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mczajka@srk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.srk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja i przebudowa instalacji C.O. i C.W.U w budynku łaźni Pompownia „Saturn” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e965f190-0424-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00402906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00248121

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-CZOK-0045/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:

Zadanie 1: Modernizacja istniejącej wewnętrznej instalacji C.O., C.W.U. i wody zimnej w budynku łaźni na ruchu I Pompownie Głębinowe obejmuje:

• Demontaż wyeksploatowanej instalacji wraz z Armatura CO i CWU .Wymiana instalacji CO na dwóch kondygnacjach budynku wraz z grzejnikami (wysoki parametr na niski) w budynku łaźni,
• Likwidacja sieci zasilającej z wymiennika ciepła i sieci instalacyjnej zlokalizowanej z piwnicy budynku łaźni.
• Zabudowa nowej sieci zasilającej dostosowanej do nowej centrali ciepła którą będzie zabudowywać Spółka Ciepłownicza Jaworzno .
• Likwidacja obecnej wentylacji mechanicznej i zabudowa nowego układ wentylacji mechanicznej w zakresie zabudowy trzy centrale wentylacyjne oraz system połączeń wentylacyjnych w pomieszczeniach prysznicowych , szatni robotniczej oraz szatni osób dozoru

Zadanie 2: Przebudowa pomieszczenia zlokalizowanego w budynku łaźni na ruchu I Pompownie Głębinowe obejmuje:

Dostosowanie pomieszczenia do zabudowy centrali cieplnej ciepła zgodnie z uzgodnieniami i wytycznymi Spółki Ciepłowniczej Jaworzno , która obejmuje :
• Przebudowa podciągu stropu,
• Wymiana tynków oraz wylewek,
• Budowa rząpia do odwadniania pomieszczenia,
• Wykonanie wejścia do pomieszczenia technicznego,
• Wykonanie wentylacji ,
• Wykonanie instalacji elektrycznej,
• Wykonanie instalacji kanalizacji technologicznej,

Przedmiotem Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych jest zbiór wymagań w zakresie inwestycji polegającej na dostosowaniu pomieszczenia zlokalizowanego w Budynku Łaźni na Ruchu I Pompownie Głębinowe zgodnie z warunkami technicznymi nr 4/20 z dnia 29.01.2020r. wydanymi przez SCE Jaworzno III do podłączenia nowego dwufunkcyjnego węzła ciepłowniczego. Niniejszy budynek znajduje się przy ul. Kościuszki 9
w Czeladzi, jednostka ewidencyjna: 240102_1, obręb: 0001, numer działki: 6/45.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został ujęty w dokumentacji technicznej ( projekty budowlane oraz wykonawcze wraz z przedmiarami, opracowane przez BIPROJEKT Sp. z o.o. ul. Pabianicka 26A lok. 5, 04-219 Warszawa stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną niepodlegająca odrzuceniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
2023-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane