Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Jana Pawła II, Białej oraz Starokrakowskiej w Radomiu

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00402918
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00402918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-19 12:26
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b05da36-4002-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9482486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00402918 z dnia 2023-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Jana Pawła II, Białej oraz Starokrakowskiej w Radomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b05da36-4002-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Jana Pawła II, Białej oraz Starokrakowskiej w Radomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b05da36-4002-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00402918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021865/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Wykonanie remontu warstw ścieralnych ulic na terenie miasta Radomia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361325

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.53.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 847456 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Jana Pawła II, Białej oraz Starokrakowskiej w Radomiu.
Zamówienie obejmuje:
- roboty bitumiczne (skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, kratek ściekowych, zasuw sieci wodociągowych i gazowych, wymianę - ustawienie krawężnika betonowego, wymianę nawierzchni chodnika - ułożenie kostki betonowej.
Zakres zamówienia:
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego - 10 850 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulic: Jana Pawła II, Białej oraz Starokrakowskiej w Radomiu zostało unieważnione na podstawie
art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023r., poz. 1605), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W postępowaniu złożono dwie oferty. Najwyżej oceniono ofertę firmy: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o., Tychów Stary 75, 27-220 Tychów Stary. Cena ww. oferty (1.332.994,05 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (800.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia.
Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
2023-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane