BUDOWA DEDYKOWANEGO OŚWIETLENIA PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH ORAZ BUDOWA WZBUDZANYCH SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH WRAZ Z DEDYKOWANYM OŚWIETLENIEM PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W RAMACH PROG. „SUPER ZEBRA” – Z PODZ. NA ZAD.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00403518
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00403518/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-19 14:17
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e96ac3f-2aaf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00403518 z dnia 2023-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DEDYKOWANEGO OŚWIETLENIA PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH ORAZ BUDOWA WZBUDZANYCH SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH WRAZ Z DEDYKOWANYM OŚWIETLENIEM PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W RAMACH PROG. „SUPER ZEBRA” – Z PODZ. NA ZAD.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 127
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-231
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 4591800
1.5.8.) Numer faksu: 77 4581352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdw.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl lub poprzez adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole, w tym dokumentacja dostępna do pobrania pod wskazanym adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/7958731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DEDYKOWANEGO OŚWIETLENIA PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH ORAZ BUDOWA WZBUDZANYCH SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH WRAZ Z DEDYKOWANYM OŚWIETLENIEM PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W RAMACH PROG. „SUPER ZEBRA” – Z PODZ. NA ZAD.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e96ac3f-2aaf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00403518
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021486/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Budowa dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych oraz budowa wzbudzanych sygnalizacji świetlnych wraz z dedykowanym oświetl. przejść dla pieszych w ramach Programu "Super Zebra" - z podz. na zad.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325922
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.3211.50.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1178315,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 1 jest budowa dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych oraz budowa wzbudzanych sygnalizacji świetlnych wraz z dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych w ramach Programu „Super Zebra” na terenie administrowanym przez Oddział Terenowy Olesno z podziałem na lokalizacje:1) lokalizacja nr 1 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 487 w m. Byczyna, ul. Zamojskiego,
2) lokalizacja nr 2 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Gogolin ul. Krapkowicka,
3) lokalizacja nr 3 – budowa wzbudzanej sygnalizacji świetlnej wraz z dedykowanym oświetleniem na przejściu dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Gogolin, ul. Strzelecka,
4) lokalizacja nr 4 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 451 w m. Namysłów ul. gen. Sikorskiego (1),
5) lokalizacja nr 5 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 451 w m. Namysłów, ul. gen. Sikorskiego (2),
6) lokalizacja nr 6 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 901 w m. Pludry Aleja Wyzwolenia,
7) lokalizacja nr 7 – budowa wzbudzanej sygnalizacji świetlnej wraz z dedykowanym oświetleniem na przejściu dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 426 w m. Strzelce Opolskie ul. Kozielska
zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 71.32.00.00-7 – usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 45.31.11.00-1 – roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45.31.61.10-9 – instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45.31.70.00-2 – inne instalacje elektryczne; 45.11.10.00-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45.23.10.00-5 – roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych; 45.23.32.22-1 – roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45.25.56.00-5 – roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji; 45.31.60.00-5 – instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45.22.38.00-4 – montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji; 45.23.32.90-8 – instalowanie znaków drogowych; 45.23.32.94-6 – instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 692877,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 2 jest budowa dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych oraz budowa wzbudzanych sygnalizacji świetlnych wraz z dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych w ramach Programu „Super Zebra” na terenie administrowanym przez Oddział Terenowy Grodków z podziałem na lokalizacje:1) lokalizacja nr 1 – budowa wzbudzanej sygnalizacji świetlnej wraz z dedykowanym oświetleniem na przejściu dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 435 w m. Niemodlin, ul. Opolska,
2) lokalizacja nr 2 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 411 w m. Nysa ul. Bema,
3) lokalizacja nr 3 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 411 w m. Nysa ul. Jagiellońska
zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 71.32.00.00-7 – usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 45.31.11.00-1 – roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45.31.61.10-9 – instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45.31.70.00-2 – inne instalacje elektryczne; 45.11.10.00-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45.23.10.00-5 – roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych; 45.23.32.22-1 – roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45.25.56.00-5 – roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji; 45.31.60.00-5 – instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45.22.38.00-4 – montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji; 45.23.32.90-8 – instalowanie znaków drogowych; 45.23.32.94-6 – instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 336517,11 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 3 jest budowa dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych w ramach Programu „Super Zebra” na terenie administrowanym przez Oddział Terenowy Głubczyce z podziałem na lokalizacje:1) lokalizacja nr 1 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 425 w m. Dziergowice ul. Kozielska,
2) lokalizacja nr 2 – budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 407 w m. Łącznik ul. św. Walentego
zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 71.32.00.00-7 – usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 45.31.11.00-1 – roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45.31.61.10-9 – instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45.31.70.00-2 – inne instalacje elektryczne; 45.11.10.00-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45.23.10.00-5 – roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych; 45.23.32.22-1 – roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45.25.56.00-5 – roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji; 45.31.60.00-5 – instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45.22.38.00-4 – montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji; 45.23.32.90-8 – instalowanie znaków drogowych; 45.23.32.94-6 – instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 148921,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 845317,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1691250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 845317,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ALFA Miś i Wspólnicy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7560009224
7.3.3) Ulica: Opolska 29
7.3.4) Miejscowość: Krapkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 845317,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497079,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 918461,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 497079,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ALFA Miś i Wspólnicy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7560009224
7.3.3) Ulica: Opolska 29
7.3.4) Miejscowość: Krapkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497079,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196947,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399420,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196947,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ALFA Miś i Wspólnicy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7560009224
7.3.3) Ulica: Opolska 29
7.3.4) Miejscowość: Krapkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196947,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |