Remont drogi gminnej 293006K (ul. Parkowa) na odcinku I - w km od 00+014,06 do km 00+133,68, na odcinku II 00+136,57 do km 00+268,51 w miejscowości Nawojowa, Gmina Nawojowa

Gmina Nawojowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00403719
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00403719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-19 15:43
Lokalizacja
Nawojowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c47bacc-47eb-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7343450806
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00403719 z dnia 2023-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 293006K (ul. Parkowa) na odcinku I - w km od 00+014,06 do km 00+133,68, na odcinku II 00+136,57 do km 00+268,51 w miejscowości Nawojowa, Gmina Nawojowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nawojowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Nawojowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-335

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nawojowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nawojowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nawojowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 293006K (ul. Parkowa) na odcinku I - w km od 00+014,06 do km 00+133,68, na odcinku II 00+136,57 do km 00+268,51 w miejscowości Nawojowa, Gmina Nawojowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c47bacc-47eb-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00403719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032197/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont drogi gminnej 293006K (ul. Parkowa) na odcinku I - w km od 00 + 014,06 do km 0 + 133,68, na odcinku II 00 + 136,57 do km 00 + 268,51 w miejscowości Nawojowa, Gmina Nawojowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00375959

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRB.271.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zadania pn. „Remont drogi gminnej 293006K (ul. Parkowa) na odcinku I - w km od 00+014,06 do km 00+133,68 na odcinku II 00+136,57 do km do km 00+268,51 w miejscowości Nawojowa Gmina Nawojowa”


Obejmuje wykonanie następującego zakresu rzeczowego:
1. Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
2. Roboty ziemne
3. Remont odwodnienia
4. Wymiana nawierzchni ścieralnej
5. Wykonanie poboczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie wyznaczonym na składanie ofert w przedmiotowym postępowaniu, wpłynęła 1 oferta, a otwarcie ofert odbyło się w dniu 19.09.2023 r. o godz. 09:30. Cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane