Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu w 2025 roku.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00096473
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00096473/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 10:47
Lokalizacja
Siedlec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-177bc604-e5c5-457c-8df4-4754a49fd980
Identyfikator
9111483319
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

KRECIK" Józef Bujak, Elwira Bujak S.C.Pasikurowice, PL · lot 0
717 688,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096473 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu w 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu

1.3.) Oddział zamawiającego: dyrektor szkoły

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001181535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 22

1.5.2.) Miejscowość: Siedlec

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spsiedlec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkolasiedlect.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-177bc604-e5c5-457c-8df4-4754a49fd980

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkoła podstawowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu w 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-177bc604-e5c5-457c-8df4-4754a49fd980

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096473

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646009

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPSiedlec/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumenty zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 717688,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 717688,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 717688,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KRECIK" JÓZEF BUJAK, ELWIRA BUJAK S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382439725

7.3.3) Ulica: ul. Wrocławska 5

7.3.4) Miejscowość: Pasikurowice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-095

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 717688,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-06 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi