"Przebudowa Sali konferencyjnej nr 1 wraz z wybranymi robotami dotyczącymi modernizacji budynku CAM nr 5"
Gmina Miasto Świnoujście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00403999
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00403999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-20 08:05
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95dc9b14-4009-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8551571375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00403999 z dnia 2023-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa Sali konferencyjnej nr 1 wraz z wybranymi robotami dotyczącymi modernizacji budynku CAM nr 5"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Świnoujście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: (91) 321 24 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.swinoujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/um_swinoujscie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8078641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa Sali konferencyjnej nr 1 wraz z wybranymi robotami dotyczącymi modernizacji budynku CAM nr 5"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95dc9b14-4009-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00403999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Projekt pn. "Modernizacja energetyczna obiektu użyteczności publicznej - Urząd Miasta w Świnoujściu" jest dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach działania 2.6 Modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej w ramach Strategii ZIT dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362705
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.41.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych związanych z modernizacją budynku Urzędu Miasta przy ulicy Wojska Polskiego 1/5 w Świnoujściu na terenie działki nr 553/13 w obr. 0004 obejmujących przebudowę Sali konferencyjnej nr 1 wraz z instalacją wentylacji mechanicznej, wyposażeniem Sali konferencyjnej w meble oraz system audiowizualny.
Dokończenie prac montażowych obejmuje:
a) Montaż grzejników, w tym tych, które zostały zdemontowane do Sali Konferencyjnej oraz grzejników w pomieszczeniach WC i socjalnych.
b) Przeprowadzenie prób szczelności instalacji c.o. na zimno i na gorąco wraz z dokonaniem regulacji zgodnie z projektem wykonawczym.
c) Naprawa stropów i ścian po wymianie instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) wraz z usunięciem fragmentów rur, tulei oraz wykonaniem przejść przeciwpożarowych zgodnie z AT .
Dodatkowo, należy:
a) Zakończyć instalację przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) z podłączeniem pompy ciepła i jej uruchomieniem oraz dokonanie przepinek c.w.u w pom. Bojlerowni i demontażem układu starego układu c.w.u. .
b) Dokończyć montaż instalacji wodociągowej. Należy przeprowadzić płukanie, próby szczelności oraz badania wody, włączając dezynfekcję. Po wykonaniu instalacji, należy naprawić ściany i stropy wraz z przejściami przeciwpożarowymi.
c) Zamontować zestawy wodomierzowe do instalacji przeciwpożarowej, nałożyć rurę osłonową w miejscu przejścia z pomieszczenia technicznego do węzła cieplnego. Wykonać próby szczelności oraz badania wydajności hydrantów. Po wykonaniu instalacji, należy naprawić stropy oraz zabudować instalację hydrantową z płyt g-k w pomieszczeniach biurowych i wykonać przejścia p.poż..
Należy również wykonać demontaż istniejącej instalacji hydrantowej oraz naprawić stropy po zdemontowaniu istniejącej instalacji przeciwpożarowej .
d) Dokończyć montaż wywiewek kanalizacyjnych oraz przeprowadzić naprawę stropów i ścian wraz z przejściami przeciwpożarowymi. Należy również przeprowadzić próbę szczelności.
e) Zakończyć prace montażowe instalacji wentylacji w łazienkach i pomieszczeniach socjalnych, wraz z wyprowadzeniem ich na dach. Poprawić montaż uszczelnień nasad wentylacyjnych typu VBP oraz zamontować szafkę elektryczną wraz z jej podłączeniem oraz połaczeniami z VBP. Zamontować nasadki typu turbowent oraz wywiewki wentylacyjne. Przeprowadzić ruch próbny nasad wentylatorów VBP wraz z pomiarem wydajności. Zamontować klapy przeciwpożarowe na przejściach przez przegrody przeciwpożarowe zgodnie z AT.
f) Wykonać instalację klimatyzacji w serwerowni zgodnie z projektem technicznym oraz zdemontować istniejący układ instalacji klimatyzacji wraz z jednostkami. Jednostki należy przekazać Zamawiającemu.
g) Wykonać instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w Sali Konferencyjnej zgodnie z projektem technicznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu nr BZP.271.1.41.2023 dotyczącym wyboru wykonawcy na realizację zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 t.j.) na wykonanie zadania pn.: „Przebudowa Sali konferencyjnej nr 1 wraz z wybranymi robotami dotyczącymi modernizacji budynku CAM nr 5”, złożono 1 ofertę, której cena przekracza kwotę Zamawiającego (1 600 000,00 zł brutto), przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1983799,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1983799,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |