„Przygotowanie i organizacja dwóch jednodniowych konferencji”
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00404005
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-20 08:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262380101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
MIAMI DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
99 630 PLNMIAMI DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
99 630 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.