Remont drogi gminnej nr 341560 K Koza-Gruszów-Morajko w km 0+000 do 0+080,73 w m. Szczyrzyc, w km 0+153,50 do 0+184,86 w m. Pogorzany w km 0+192,44 do 0+700,00 w m. Janowice, Gmina Jodłownik

Gmina Jodłownik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00404311
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00404311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-20 09:22
Lokalizacja
Jodłownik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf466a37-3cf0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7371007419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

JANINA DUDAŁostówka, PL · lot 0
850 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00404311 z dnia 2023-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 341560 K Koza-Gruszów-Morajko w km 0+000 do 0+080,73 w m. Szczyrzyc, w km 0+153,50 do 0+184,86 w m. Pogorzany w km 0+192,44 do 0+700,00 w m. Janowice, Gmina Jodłownik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jodlownik.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 341560 K Koza-Gruszów-Morajko w km 0+000 do 0+080,73 w m. Szczyrzyc, w km 0+153,50 do 0+184,86 w m. Pogorzany w km 0+192,44 do 0+700,00 w m. Janowice, Gmina Jodłownik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf466a37-3cf0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050309/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont drogi gminnej nr 341560 K Koza-Gruszów-Morajko w km 0+000 do 0+080,73 w m. Szczyrzyc, w km 0+153,50 do 0+184,86 w m. Pogorzany w km 0+192,44 do 0+700,00 w m. Janowice, Gmina Jodłownik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00356760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont drogi gminnej nr 341560 K Koza-Gruszów-Morajko w km 0+000 do 0+080,73 w miejscowości Szczyrzyc, w km 0+153,50 do 0+184,86 w miejscowości Pogorzany w km 0+192,44 do 0+700,00 w miejscowości Janowice, Gmina Jodłownik, której zakres obejmuje:
1.1. Roboty przygotowawcze
1.2. Roboty rozbiórkowe
1.3. Roboty ziemne
1.4. Odwodnienie korpusu drogowego
1.5. Nawierzchnię jezdni
2. Inne postanowienia:
2.1. Przez cały okres trwania robót Wykonawca zobowiązany jest zachować ciągłość ruchu (przejazdu) na drodze.
2.2. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy.
2.3. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji powykonawczej (operat kolaudacyjny) oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
3. W przypadku, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne".
4. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1365038,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 850000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe JANDA Janina Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7370008167

7.3.4) Miejscowość: Łostówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 850000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2023-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane