Przebudowa drogi w miejscowości Kostrzynek

Miasto i Gmina Wysoka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00404382
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00404382/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-20 09:38
Lokalizacja
Wysoka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08ef11ad-32a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7642613156
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH JULIUSZ, ROMAN PILARSKI SPÓŁKA CYWILNANakłko nad Notecią, PL · lot 0
801 834,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00404382 z dnia 2023-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Kostrzynek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Wysoka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791276

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21

1.5.2.) Miejscowość: Wysoka

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-320

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@gminawysoka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawysoka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminawysoka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w miejscowości Kostrzynek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08ef11ad-32a2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404382

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030512/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi w miejscowości Kostrzynek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340898

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi w miejscowości Kostrzynek.
Zakres zamówienia zgodnie z projektem i przedmiarem obejmuje:
Przebudowę drogi gminnej wewnętrznej na odcinku od drogi powiatowej nr 1182P dz. nr 198 do m. Kostrzynek o długości odcinka 0+557,52 wraz z budową chodnika dz. nr ewid. 205, obr. Rudna, gm. Wysoka.
W zakres inwestycji wchodzą:
- roboty przygotowawcze,
- wykonanie robót ziemnych pod projektowane konstrukcje nawierzchni,
- wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdni, zjazdów i chodnika,
- roboty porządkowe i wykończeniowe.
Lokalizacja i sytuacje
Projektowana przebudowa drogi zlokalizowana jest na terenie gminy Wysoka w m. Kostrzynek
Projektowana inwestycja zamyka się w granicach działki o numerze geodezyjnym 205 w obrębie geodezyjnym Rudna.
Droga gminna wewnętrzna dz. nr 205 w planie składa się z siedmiu odcinków prostych oraz siedmiu łuków poziomych. Spadek porzeczny jezdni pozostaje bez zmian z zachowaniem spadków poprzecznych daszkowych i jednostronnych na łuku drogi.
Niweleta drogi ukształtowana jest po terenie i składa się z trzech odcinków prostych oraz dwóch łuków pionowych jeden wypukły oraz jeden wklęsły.
Założenia projektowe
Projektuje się wykonanie przebudowy odcinka drogi na odcinku 557,52 m. Projekt zakłada ujednolicenie szerokości jezdni do szerokości 5,5 m wzmocnienie krawędzi jezdni oraz wzmocnienie jezdni na całym projektowanym odcinku o nawierzchni bitumicznej. Na działce nr 205 projektuje się chodnik z betonowej kostki brukowej o szerokości 1,5m zlokalizowany po stronie lewej oraz odcinek po stronie prawej oddzielony od jezdni pasem zieleni.
Wszystkie elementy projektowanej jezdni i chodnika mieszczą się w granicach działki pasa drogowego.
Parametry techniczne projektowanej drogi:
- kategoria drogi: gminna
- klasa techniczna: wewnętrzna
- rodzaj przekroju drogi: jednojezdniowa, dwukierunkowa
- obciążenie ruchem KR1
- długość 0+557,52 km
- szerokość jezdni: 5,5 m
- połączenie z drogą powiatową: łuki o promieniu R= 6 m, R= 12 m,
- spadek poprzeczny dwustronny : 2%

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 801834,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1341818,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 801834,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych Juliusz Roman Pilarski s.c. Wspólnicy: Juliusz Pilarski, Roman Pilarski, Olga Pilarska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 558 182 32 07

7.3.3) Ulica: ul. Młyńska 22

7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią

7.3.5) Kod pocztowy: 89-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 801834,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-05-31
2023-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane