Budowa instalacji drenażu opaskowego dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Borsuczej 10 w Białymstoku.

Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00404820
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00404820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-20 11:14
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9807641-3777-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
2030000218
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie odwadniania gruntu

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN FALKOWSKIStanisławowo, PL · lot 0
197 696,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00404820 z dnia 2023-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji drenażu opaskowego dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Borsuczej 10 w Białymstoku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji drenażu opaskowego dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Borsuczej 10 w Białymstoku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9807641-3777-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023174/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Wykonanie drenażu budynku przy ul. Borsuczej 10.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351572

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.AL.26.3.46.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166270,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa instalacji drenażu opaskowego dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Borsuczej 10 w Białymstoku.
2. Zakres robót:
Zgodnie z dokumentacją projektową wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
1) Roboty budowlane:
Budynek wielorodzinny położony przy ul. Borsuczej 10 posiada funkcjonujący drenaż od strony zachodniej i południowej, który jest połączony z istniejącą kanalizacją deszczową. Obszar inwestycji uzbrojony jest w urządzenia i infrastrukturę techniczną.
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie drenażu opaskowego od strony północnej i wschodniej
z niezbędnymi urządzeniami technicznymi i towarzyszącymi robotami. W ramach robót przygotowawczych należy dokonać wytyczenia trasy, a po ułożeniu kanałów należy instalację zainwentaryzować geodezyjnie. W ramach inwestycji przewidziane jest wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej zewnętrznych ścian fundamentowych. Ostateczna decyzja w zakresie jej wykonania zostanie podjęta w trakcie prowadzenia robót, po odsłonięciu fundamentów.
Po zakończeniu robót ziemnych należy teren budowy uporządkować i odtworzyć nawierzchnie do stanu pierwotnego.
2) Charakterystyczne parametry określające wielkość i zakres robót budowlanych:
Podstawowe parametry instalacji podlegającej wykonaniu:
Całkowita długość drenażu - 144 m.
Ilość studzienek - 27 szt.
Uwagi:
Prace będą prowadzone przy czynnym, zamieszkałym bud. mieszkalnym wielorodzinnym. Tym samym Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia stałego i bezpiecznego dojścia do klatek schodowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 4 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197696,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197696,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197696,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOGDAN JÓZEF FALKOWSKI – INSTALACJE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431451833

7.3.3) Ulica: Stanisławowo 6

7.3.4) Miejscowość: Stanisławowo

7.3.5) Kod pocztowy: 15-604

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197696,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane