Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Byszewie gmina Kutno powiat kutnowski
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00404830
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00404830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-20 11:16
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cef50e48-3811-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00404830 z dnia 2023-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Byszewie gmina Kutno powiat kutnowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-420
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.lodz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Zasobem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Byszewie gmina Kutno powiat kutnowski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cef50e48-3811-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00118478/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty budowlane (rozbiórki budynk. gospodarczych) w Gospodarstwie Rolnym w Byszewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351407
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LOD.WOP.260.7.2023.JG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Byszewie gmina Kutno powiat kutnowski.
Budynki wyznaczone do rozbiórki:
a) garaże nr inw. 108/205,
b) stacja paliw nr inw. 108/211,
c) chlewnia (mała) nr inw. 108/202,
d) obora murowana nr inw. 108/206,
e) waga wozowa nr inw. 660/OOOO10,
f) magazyn zbożowy nr inw. 108/210
2. Zakres robót obejmuje:
I. przygotowanie terenu pod prowadzenie robót budowlanych, wygrodzenie, oznakowanie, zorganizowanie zaplecza budowy,
II. roboty budowlane rozbiórkowe zgodnie z Projektem,
III. pozostałe roboty budowlane zgodnie z Projektem.
IV. Pozostałe obowiązki i prace:
a) wyrównanie terenu po rozbiórce,
b) wywóz z nieruchomości odpadów do dalszego zagospodarowania,
c) wywóz z nieruchomości materiałów porozbiórkowych do dalszego zagospodarowania,
d) uporządkowanie terenu po rozbiórce,
e) inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
3. Wykonawca zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Zamawiającego kwoty, będącej łączną wartością materiałów z odzysku wg wyceny Zamawiającego wynoszącej 23.438,42 zł +VAT (słownie złotych: dwadzieścia trzy tysiące czterysta trzydzieści osiem złotych i czterdzieści dwa groszy) na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego.
Główny kod CPV: 45111300-1 Roboty rozbiórkowe; 45111100-9 Roboty w zakresie burzenia
Roboty prowadzi się na podstawie Decyzji Starosty Kutnowskiego z dnia 03.07.2023 r. nr 16/2023 (znak: AB.6741.869.16.2023) – Załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
UWAGA!! Zamawiający, przewiduje obowiązek przeprowadzenia wizji lokalnej i zgodnie z art. 134 ust. 1 pkt 9) uPZP wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej. Zgodnie z art. 226. 1. pkt 18) uPZP Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli zostanie złożona bez odbycia wizji lokalnej. Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej - na miejscu (teren Gospodarstwa Rolnego w Byszewie gmina Kutno powiat kutnowski – miejscowości Byszew 55, gm. Kutno; dz. nr ew. 245 – obręb Byszew) w dniu 23.08.2023 r., godz. 10:00. Zamawiający zaleca aby wykonawcy posiadali własny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie wizji lokalnej (np. szerokokątne latarki, szperacze itp.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420660,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232470,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HAMMER WYBURZENIA MICHAŁ KOSZOŁKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383858039
7.3.3) Ulica: LGIŃ 13
7.3.4) Miejscowość: WSCHOWA
7.3.5) Kod pocztowy: 67-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232470,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2023-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |