Przebudowa ogrodzenia posesji przy budynku administracyjnym Nadleśnictwa Bircza nr inw. 291/1692 - etap II.

NADLEŚNICTWO BIRCZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00404882
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00404882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-20 11:25
Lokalizacja
Stara Bircza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8149b1b8-1f27-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7950010169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00404882 z dnia 2023-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia posesji przy budynku administracyjnym Nadleśnictwa
Bircza nr inw. 291/1692 - etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BIRCZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650502296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 99

1.5.2.) Miejscowość: Stara Bircza

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-740

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bircza@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bircza.krosno.lasy.gov.pl/web/bircza

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bircza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bircza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ogrodzenia posesji przy budynku administracyjnym Nadleśnictwa
Bircza nr inw. 291/1692 - etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8149b1b8-1f27-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299105

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.27.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest przebudowa ostatniego fragmentu istniejącego zużytego ogrodzenia budynków administracyjnego i edukacji leśnej LKP Nadleśnictwa Bircza w Starej Birczy 99, 37-740 Bircza, działka nr. ewidencyjny 30/1 od strony wschodniej. Przebudowa ma na celu przywrócenie cech techniczno-użytkowych i wizualnych zużytemu ogrodzeniu oraz ujednolicenie go pod względem technicznym i wizualnym do przebudowanych w roku 2013 i 2022 odcinków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”
2023-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane