Usługa transportu w zakresie przewozu pacjentów dializowanych nie wymagających opieki medycznej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu IV”

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00096575
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00096575/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 11:13
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a33a99f-0a2e-4f0f-9296-2d429b2afeec
Identyfikator
7952066984
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096575 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa transportu w zakresie przewozu pacjentów dializowanych nie wymagających opieki
medycznej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu IV”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Monte Cassino 18

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wszp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wszp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa transportu w zakresie przewozu pacjentów dializowanych nie wymagających opieki
medycznej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu IV”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a33a99f-0a2e-4f0f-9296-2d429b2afeec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096575

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082749/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Usługa transportu w zakresie przewozu pacjentów dializowanych nie wymagających opieki medycznej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667577

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/69/TP2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa transportu w zakresie przewozu pacjentów dializowanych nie wymagających opieki
medycznej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu IV na okres 6 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie czynności jw. – w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Podstawa prawna : art. 255 pkt 1 ustawy Pzp (Dz. U. z 2024 r. poz.1320 tj.) „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi