Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2023/2024
Zarząd Dróg Powiatowych w Radziejowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00404944
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-20 11:36
- Lokalizacja
- Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8891332356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
JAN OSUCHRadziejów, PL
110 160 PLNJAN LINOWIECKIRadziejów, PL
217 620 PLNJAN LINOWIECKIRadziejów, PL
74 952 PLNJAN OSUCHRadziejów, PL
205 200 PLNPIOTR LEŚKÓWBytoń, PL
105 840 PLNPIOTR LEŚKÓWBytoń, PL
105 840 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.