Wsparcie techniczne i konserwacja sprzętu zainstalowanego w punktach kamerowych Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi (SMM)

STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00096581
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00096581/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 11:14
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bd8aafc-9422-451c-b0ee-d71c4456011c
Identyfikator
7251202006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

Wykonawcy

1 przyznane

"SPRINT" SPÓŁKA AKCYJNAOlsztyn, PL · lot 0
147 354 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096581 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie techniczne i konserwacja sprzętu zainstalowanego w punktach kamerowych Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi (SMM)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 48 (42) 250-22-01

1.5.8.) Numer faksu: 48 (42) 630-93-22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uml.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie techniczne i konserwacja sprzętu zainstalowanego w punktach kamerowych Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi (SMM)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bd8aafc-9422-451c-b0ee-d71c4456011c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096581

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036381/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wsparcie techniczne i konserwacja sprzętu zainstalowanego w punktach kamerowych Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi (SMM)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KA/231/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 119800 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z numeracją SWZ:
5.1 Przedmiotem umowy jest wsparcie techniczne i konserwacja sprzętu zainstalowanego w 180 punktach kamerowych Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi (dalej SMM) nieobjętych gwarancją wykonawcy Systemu:
a) Czyszczenie, konserwacja, korekta ustawienia kamer,
b) Sprawdzenie funkcjonalności PK i jakości obrazów.
c) Czyszczenie i konserwacja szaf kamerowych,
d) Kontrola działania urządzeń zabezpieczających,
e) Przegląd instalacji elektrycznej,
f) Kontrola napięcia,
g) Sprawdzenie działania obwodów zasilania rezerwowego.
5.2 Od Wykonawcy usługi wymaga się usuwania awarii, wymiana uszkodzonych elementów części sprzętowej, które wchodzą w skład Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi - Sprawny sprzęt do wymiany uszkodzonego, dostarcza Zamawiający.
5.3 Od Wykonawcy usługi wymaga się wsparcia technicznego przy awarii części sprzętowej i punktów kamerowych, które wchodzą w skład Systemu Monitoringu Miejskiego w Łodzi
5.4 Przewidywany czas reakcji na zgłoszenie:
a) Gotowość serwisu w dni robocze
b) Czas reakcji serwisu 4 godziny
c) Czas naprawy awarii krytycznych 24 godziny
d) Czas naprawy usterek 4 dni robocze
5.5 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147354,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147354,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPRINT SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390204115

7.3.3) Ulica: JAGIELLOŃCZYKA 26

7.3.4) Miejscowość: OLSZTYN

7.3.5) Kod pocztowy: 10-062

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147354,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi