Wykonanie dokumentacji projektowej na poprawę sieci dróg gminnych II
Gmina Wysokie Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00405233
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-20 12:30
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7221620348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
3 przyznane
MARIUSZ RASZKIEWICZOlsztyn, PL
21 400 PLNMARIUSZ RASZKIEWICZOlsztyn, PL
21 400 PLNMARIUSZ RASZKIEWICZOlsztyn, PL
28 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.