Dostawa, montaż i uruchomienie depozytorów na klucze wraz z oprogramowaniem niezbędnym do obsługi depozytorów, przeprowadzeniem instruktarzu z obsługi w obiektach IAS w Z. Górze – postęp. II
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00406385
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-21 08:15
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9291415264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
Wykonawcy
7 przyznanych
BT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 879 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 879 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 879 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 879 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
31 242 PLNBT Electronics sp. z o.o.Kraków, PL
31 242 PLNJACEK BARTKOWIAKSzczecin, PL
197 476,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.