Remont ulicy Narutowicza w Białej Podlaskiej, odcinek od ul. Prostej do Al. Tysiąclecia
GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00406662
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00406662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-21 09:33
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdb62bdf-4737-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5372335662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00406662 z dnia 2023-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Narutowicza w Białej Podlaskiej, odcinek od ul. Prostej do Al. Tysiąclecia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833416865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialapodlaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialapodlaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bialapodlaska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Narutowicza w Białej Podlaskiej, odcinek od ul. Prostej do Al. Tysiąclecia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdb62bdf-4737-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00406662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.36.2023.JW2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1348044,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładki bitumicznej jezdni, wykonanie nowych nawierzchni zatok autobusowych oraz wymiana krawężników betonowych na nowe kamienne krawężniki granitowe wzdłuż ul. Gabriela Narutowicza w Białej Podlaskiej.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233253-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45213311-6 Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych
45233290-8 Instalowanie znaków drogowych
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja techniczna;
2) przedmiary robót; (UWAGA: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje ryczałtową formę wynagrodzenia. Przy ryczałtowej formie wynagrodzenia, dołączony
do dokumentacji projektowej przedmiar pełni jedynie funkcję pomocniczą i orientacyjną,
a wykonawca zobowiązany jest do realizacji całokształtu prac wynikających z dokumentów zamówienia oraz dokumentacji projektowej za zaoferowaną w ofercie cenę ryczałtową wyliczoną na podstawie kalkulacji własnej)
4. Zakres zamówienia :
roboty pomiarowe (opracowanie profilu podłużnego zapewniającego prawidłowe odwodnienie, wytyczenie w terenie, pomiary dodatkowe);
opracowanie i zabezpieczenie robót zgodnie z projektem organizacji ruchu na czas prowadzenia robót sporządzonym we własnym zakresie i uzgodnionym
z Zamawiającym;
rozbiórkę prefabrykowanych ścieków betonowych,
frezowanie starej nawierzchni oraz wykonanie nowej nakładki bitumicznej - warstwa ścieralna z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA 8 oraz warstwa wyrównawcza
z betonu asfaltowego AC 11 W wraz ze skropieniem między warstwowym emulsją asfaltową;
rozebranie starych zatok autobusowych oraz wykonanie w ich miejscu nowych zatok
o nawierzchni z kamiennej kostki granitowej o grub. 15-17 cm na warstwie ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 oraz podbudowie
z betonu (min. C16/20) wraz z dylatacjami;
wymiana zdegradowanych krawężników betonowych na nowe kamienne krawężniki granitowe 20x30 cm, najazdowe krawężniki granitowe 20x22 cm oraz krawężniki betonowe 20x22 cm;
odnowienie słupków U-12b przy skrzyżowaniu ul. Gabriela Narutowicza i ul. Prostej – wymiana zniszczonych słupków na nowe;
ponowne przebukowanie i regulacja wysokościowa dróg dla pieszych, zjazdów oraz peronów przystanków autobusowych wzdłuż wymienianych krawężników – regulacja wysokości i spadków w celu dowiązania do nowej nawierzchni jezdni ul. Gabriela Narutowicza;
regulacja pionowa wpustów ulicznych, włazów kanałowych, zaworów wodociągowych
i gazowych oraz hydrantów;
odtworzenie pierwotnego stanu terenów zielonych wzdłuż prowadzonych prac;
wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
5. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona roboty budowlane zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją dołączoną do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę;
2) opracuje i uzgodni z Zamawiającym projekt czasowej organizacji ruchu.
3) dokona rozbiórek wszystkich elementów kolidujących z projektowanym zagospodarowaniem terenu;
4) wykona dokumentację powykonawczą, kompletną z punktu widzenia zawiadomienia o zakończeniu budowy;
5) przeniesie na zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej;
6) zawrze umowę ubezpieczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej za wykonywanie przedmiotu umowy na warunkach określonych w niniejszej umowie;
7) udzieli gwarancji na roboty budowlane na warunkach określonych w niniejszej umowie;
8) udzieli gwarancji na infrastrukturę towarzyszącą na warunkach określonych przez producenta;
9) zasili plac budowy w niezbędne przyłącza (elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne, inne) własnym staraniem i na własny koszt;
10) zagwarantuje wykonanie wszystkich robót budowlanych w sposób zapewniający możliwie najmniejsze uciążliwości dla sąsiadujących ulic;
11) wykona niezbędne badania laboratoryjne poszczególnych etapów realizacji robót;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2023-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |