„Opracowanie planu ogólnego miasta Włodawa”

Gmina Miejska Włodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00096734
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00096734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 11:51
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6471ea9f-8c0f-4832-a6ac-cc795628ae58
Identyfikator
5651409974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096734 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie planu ogólnego miasta Włodawa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Włodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. J. Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 825721444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@poczta.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wlodawa.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wlodawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie planu ogólnego miasta Włodawa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6471ea9f-8c0f-4832-a6ac-cc795628ae58

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031217/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie planu ogólnego miasta Włodawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066050

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WA.271.4.2025.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu planu ogólnego miasta Włodawa, o którym mowa w przepisach ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.), dla obszaru miasta Włodawa w jego granicach administracyjnych oraz udział w czynnościach związanych z opracowaniem i uchwaleniem planu ogólnego,
zgodnie z uchwałą z dnia 27 marca 2024r. Nr LXXXVI/404/24 Rady Miejskiej we Włodawie w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego miasta Włodawa. Przedmiot zamówienia obejmuje również sporządzenie niezbędnych analiz i opracowań, które są niezbędne do uchwalenia projektu planu ogólnego. Uchwała Nr LXXXVI/404/24 Rady Miejskiej we Włodawie jest dostępna pod adresem: https://umwlodawa.bip.lubelskie.pl/index.php? id=690&action=details&document_id=2006495
Przedmiotowy obszar (ok. 18 km2) obejmuje całą Gminę Miejską Włodawa, w jej granicach administracyjnych. Jest to gmina miejska zlokalizowana we wschodniej części województwa lubelskiego, w powiecie włodawskim. Miasto położone jest nad rzekami Bug i Włodawka przy granicy z Białorusią.
Na terenie prawie całego miasta obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Włodawy, uchwalony uchwałą Nr XIII/139/04 Rady Miejskiej we Włodawie z dnia 27 lutego 2004 r. (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego z dnia
30.04.2004 r. Nr 78, poz. 1382). Tylko w części obejmującej obszar oznaczony symbolem B.21U uchylono, wskazany wyżej plan, uchwałą Nr XXIX/255/05 Rady Miejskiej we Włodawie z dnia 4 listopada 2005r opublikowaną w dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego Nr 44, poz. 933 z dnia 14.03.2006r. Ponadto, w części planu wskazanego powyżej, obejmującej obszar oznaczony symbolem C 3. MW uchwalono zmianę planu miejscowego dla obszaru położonego w rejonie ulic Lubelska- Chełmska – prof. Zbigniewa Sierpińskiego uchwałą Nr XXXIX/316/06 Rady Miejskiej we Włodawie z dnia 18 października 2006r. opublikowaną w dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego Nr 204, poz. 3234 z dnia 29.12.2006 r. Na terenie miasta obowiązuje również Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Włodawa, które zostało zmienione Zarządzeniem Zastępczym Nr 1/2023 Wojewody Lubelskiego z dnia 11 sierpnia 2023r.
dostępne : https://umwlodawa.bip.lubelskie.pl/index.php?id=669 Na terenie miasta znajdują się obiekty zabytkowe ujęte w Gminnej Ewidencji Zabytków Miasta Włodawa, której aktualna wersja dostępna jest: https://umwlodawa.bip.lubelskie.pl/index.php?id=617 Plan ogólny należy sporządzić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi, ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r. poz. 1112 z późn. zm.), a także z wymogami zawartymi w ustawach i przepisach odrębnych odnoszących się do przedmiotu umowy oraz: planowania i zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, przyrody, zabytków, prawa wodnego, ochrony gruntów rolnych i
leśnych, rewitalizacji itd. oraz ochrony danych osobowych. Zakres szczegółowy w SWZ oraz Zał. nr 1 do SWZ Projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi