WYKONANIE UZUEPŁENIAJĄCYCH ROBÓT BUDOWLANYCH DO ZADANIA: ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE INSTALACJI KLIMATYZACJI W BUDYNKU URZĘDU GMINY (DOT. PARTERU - STRONA LEWA UG)

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00406805
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00406805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-21 10:03
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-281efe77-584d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6821605658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne w budynkachUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA ZACHARZBusko Zdrój, PL · lot 0
69 104,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00406805 z dnia 2023-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE UZUEPŁENIAJĄCYCH ROBÓT BUDOWLANYCH DO ZADANIA: ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE INSTALACJI KLIMATYZACJI W BUDYNKU URZĘDU GMINY (DOT. PARTERU - STRONA LEWA UG)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/387-14-10

1.5.8.) Numer faksu: 12/387-14-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE UZUEPŁENIAJĄCYCH ROBÓT BUDOWLANYCH DO ZADANIA: ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE INSTALACJI KLIMATYZACJI W BUDYNKU URZĘDU GMINY (DOT. PARTERU - STRONA LEWA UG)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-281efe77-584d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00406805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043783/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Zaprojektowanie i wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych możliwie jest zlecenie dotychczasowemu Wykonawcy robót bud. zamówienia polegającego na wykonaniu podobnych robót (w naszym przypadku : zaprojektowanie i wykonanie klimatyzacji na I piętrze Urzędu Gminy) . Zamówienie to było wartościowo przewidziane na etapie realizacji zamówienia podstawowego (ZP.271.2.2023) i jest zgodne z jego przedmiotem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56662,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie uzupełniających (podobnych) robót budowlanych do zadania realizowanego pn: ,,Zaprojektowanie i wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy” (prowadzonego w trybie podstawowym – art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, realizowanym pod nr ZP.271.2.2023). Przedmiot zamówienia składa się z dwóch zadań:
- Zadanie 1: - opracowanie projektu instalacji klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca (dot. parteru budynku UG – strona lewa;
- Zadanie 2: wykonanie w budynku Urzędu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca instalacji klimatyzacji (parter – strona lewa)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69104,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69104,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69104,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renata Zacharz Zachtech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551243380

7.3.3) Ulica: Siesławice 58 A

7.3.4) Miejscowość: Busko Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69104,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane