Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy

GMINA DĘBNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00406865
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00406865/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-21 10:17
Lokalizacja
Wola Dębińska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86a8d10f-3c1e-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8691326517
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty malarskieInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneMontaż instalacji piorunochronnejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie różnych nawierzchniWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWE ZELIAŚ SPÓŁKA JAWNATarnów, PL · lot 0
1 487 215,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00406865 z dnia 2023-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dębno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000540357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 240

1.5.2.) Miejscowość: Wola Dębińska

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-852

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminadebno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadebno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminadebno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86a8d10f-3c1e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00406865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005868/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 4 Oś Priorytetowa Regionalna Polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie 4.3.2 Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – SPR, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354653

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RWI.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z realizacją zadania pn.: „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy”.
Przedmiotowe zadanie zlokalizowane jest w obrębie dz. ew. nr 129/4, 129/5, 129/6 w miejscowości Niedźwiedza, gmina Dębno, powiat brzeski, województwo małopolskie.

Zakres robót do wykonania obejmuje swoim zakresem w szczególności:

- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych,
- docieplenie ścian fundamentowych,
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie ościeży,
- docieplenie ścian zewnętrznych lukarn,
- wykonanie konstrukcji szkieletowej ściany wewnętrznej poddasza wraz z ociepleniem,
- docieplenie ściany wewnętrznej poddasza,
- docieplenie podcieni,
- docieplenie stropu pod nieogrzewanym poddaszem,
- wykonanie konstrukcji stropu nad mieszkaniem na ostatniej kondygnacji wraz z ociepleniem,
- docieplenie stropu pod nieogrzewanym poddaszem mieszkania,
- docieplenie dachów lukarn,
- wymiana pokrycia dachu lukarn na blachę trapezową powlekaną,
- docieplenie stropodachu klatki schodowej,
- wymiana drzwi zewnętrznych,
- wykonanie opaski wokół budynku z kostki brukowej,
- malowanie ścian i sufitów, malowanie lamperii po robotach instalacji sanitarnych i elektrycznych,
- wymiana kotłowni, kotły gazowe kondensacyjne, montaż zasobnika, montaż instalacji CWU i cyrkulacji,
- montaż kominów powietrzno – spalinowych,
- wymiana grzejników wraz z montażem zaworów grzejnikowych zasilania i powrotu, montaż głowic termostatycznych,
- wymiana opraw oświetlenia podstawowego,
- wymiana okablowania instalacji oświetlenia i gniazd wtyczkowych,
- przebudowa układu dystrybucji energii elektrycznej w budynku,
- wymiana instalacji odgromowej na ścianach budynku.

Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określa dokumentacja projektowa, składająca się z projektu architektoniczno-budowlanego, przedmiarów robót oraz STWiORB. Przy czym przedmiar nie stanowi podstawy do określenia wartości przedmiotu zamówienia – nie jest podstawą do wyceny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45442100-8 - Roboty malarskie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1487215,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2478320,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1487215,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO - HANDLOWE „ZELIAŚ” SP.J,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930085432

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1487215,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2023-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane