Remont budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach

Gmina Rogoźno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00447378
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00447378/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-06 14:50
Lokalizacja
Rogoźno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db742bdd-27cc-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
6060066997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieLampy i oprawy oświetlenioweWykładziny podłogowe

Wykonawcy

1 przyznane

JZR Robert NowakOborniki, PL · lot 0
141 951,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447378 z dnia 2024-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Rogoźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 785 009 402

1.5.8.) Numer faksu: (67) 261 80 75

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rogozno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db742bdd-27cc-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447378

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010468/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont budynku Szkoły Podastwowej im. Jana Pawła II w Pruścach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360675

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INTZ.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy: remontu budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach. Zakres remontu obejmuje w szczególności:
- malowanie pomieszczeń lekcyjnych,
- położenie posadzek z płytek,
- renowację stolarki drzwiowej,
- wymianę posadzki z tworzyw sztucznych,

Szczegółowy zakres i rodzaj robót przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia z podaniem ich lokalizacji określają:
- Opis przedmiotu zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ,
- Załącznik: przedmiar robót.

UWAGA
W przypadku konieczności prowadzenia robót w czasie roku szkolnego prace mogą być prowadzone w dniach:
- powszednich, po zakończeniu zajęć lekcyjnych (Zamawiający przewiduje, że będzie to w godzinach od 15:00 do 22:00),
- sobotę od godz. 7:00 – jeżeli nie będą prowadzone zajęcia pozalekcyjne po uzgodnieniu z dyrektorem,
- ustawowo wolnych od pracy tzn. niedziele i święta od godz. 7:00 po uzgodnieniu z dyrektorem.
W czasie roku szkolnego wykonawca winien uzgodnić z dyrekcją szkoły harmonogram robót na każdy kolejny tydzień prowadzonych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141951,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155652,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141951,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JZR Robert Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 77661871267

7.3.3) Ulica: Gen. H. Dąbrowskiego 33

7.3.4) Miejscowość: Oborniki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141951,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-19

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane