„Remont drogi gminnej nr 270199K na odcinku I w km od 0+000-0-232, na odcinku II w km od 0+348-0+363, na odcinku III w km od 0+704-0+996 w miejscowości Stróżna, Gmina Bobowa”

Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00406913
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00406913/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-21 10:32
Lokalizacja
Bobowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a3d53d9-4bdb-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7382129965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00406913 z dnia 2023-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 270199K na odcinku I w km od 0+000-0-232,
na odcinku II w km od 0+348-0+363, na odcinku III w km od 0+704-0+996
w miejscowości Stróżna, Gmina Bobowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 21

1.5.2.) Miejscowość: Bobowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej nr 270199K na odcinku I w km od 0+000-0-232,
na odcinku II w km od 0+348-0+363, na odcinku III w km od 0+704-0+996
w miejscowości Stróżna, Gmina Bobowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a3d53d9-4bdb-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00406913

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022929/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 „Remont drogi gminnej nr 270199K na odcinku I w km od 0+000-0-232, na odcinku II w km od 0+348-0+363, na odcinku III w km od 0+704-0+996 w miejscowości Stróżna, Gmina Bobowa”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382090

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.18.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej opisanej poniżej - Opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ
I.1. Remont drogi gminnej nr 270199K na odcinku I w km od 0+000-0-232, na odcinku II w km od 0+348-0+363, na odcinku III w km od 0+704-0+996 w miejscowości Stróżna, Gmina Bobowa
- długość remontu 539,0 mb,
W zakresie:
• Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
• Roboty ziemne
• Konstrukcja drogi + nawierzchnia betonowa
• Konstrukcja drogi + nawierzchnia + zjazdy bitumiczne
• Uzupełnienie poboczy i zjazdów gruntowych
• Roboty wykończeniowe
• Kompleksowy remont barier mostowych mostu nad potokiem Stróżnianka
Uwaga!
1. Przedmiar robót obejmuje cały zakres projektowy tj. 5 odcinków. Natomiast przedmiotem zamówienia jest zakres składający się z trzech odcinków o łącznej długości 539 mb. W wycenie należy zastosować odpowiednią korektę jednostek przedmiarowych.
2. Przedmiar nie zawiera kompleksowego remontu barier mostowych. Należy przyjąć kalkulację indywidualną.

Zakres remontu zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis zadania zawarty jest:
- w dokumentacji technicznej stanowiącej zał. nr 1.1 do SWZ
- w przedmiarze robót stanowiącym zał. nr 1.2 do SWZ
- STWiORB stanowiącej zał. nr 1.3. do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie przetargowe podlega unieważnieniu, ponieważ do
wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2023-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane