Adaptacja sali dydaktycznej na pracownię STEAM - bieżąca konserwacja” w budynku MCDM Ośrodka w Oświęcimiu, ul. Kolbego 8, (Collegium Sub Horologio)

MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00406917
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00406917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-21 10:33
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b11e68d-2600-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6772351458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówKładzenie i wykładanie podłógTynkowanieTapetowanie ścianRoboty malarskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "BUDMET"Kraków, PL · lot 0
295 011,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00406917 z dnia 2023-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja sali dydaktycznej na pracownię STEAM - bieżąca konserwacja” w budynku MCDM Ośrodka w Oświęcimiu, ul. Kolbego 8, (Collegium Sub Horologio)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121385785

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 23

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-003

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcdn.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcdn.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mcdn_krakow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja sali dydaktycznej na pracownię STEAM - bieżąca konserwacja” w budynku MCDM Ośrodka w Oświęcimiu, ul. Kolbego 8, (Collegium Sub Horologio)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b11e68d-2600-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00406917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025210/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Adaptacja sal dydaktycznych w Ośrodku w Krakowie. Adaptacja sal w ramach projektu pt. „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.4.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00320165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 202387,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Adaptacja sali dydaktycznej na pracownię STEAM - bieżąca konserwacja” w budynku MCDN Ośrodka w Oświęcimiu, ul. Kolbego 8, (Collegium Sub Horologio).
2. Zakres zamówienia obejmuje między innymi:
−roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
−roboty rozbiórkowe i demontażowe,
− wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych (m.in. tynkarskich, malarskich, posadzkarskich, itp.),
−roboty w zakresie instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o., wentylacji),
−roboty w zakresie instalacji elektrycznej, teletechnicznej, słaboprądowej, p.poż,
−uporządkowanie miejsca wykonywania robót oraz najbliższego otoczenia najpóźniej w dniu odbioru końcowego (wywóz i składowanie odpadów m.in. gruzu, złomu, itp.).
−sporządzenie, tj. przygotowanie i skompletowanie wszelkich dokumentów koniecznych do odbioru robót.
3. Zadanie realizowane będzie w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.4
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji Projektowej stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ, która zawiera: Dokumentację projektową dla Ośrodka w Oświęcimiu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45432220-2 - Tapetowanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295011,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296549,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295011,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDMET

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 675-000-32-99

7.3.3) Ulica: os. Szkolne 3

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-975

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295011,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 95 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia: 95 dni od dnia podpisania umowy lecz nie później niż do dnia 24 listopada 2023r.
2023-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane