Budowa: Przyłącza kanalizacji sanitarnej do posesji przy ul. Aleksandrowskiej 157 w Łodzi, Przyłącza wody do posesji przy ul. Brzezińskiej 58 w Łodzi...
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00407197
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00407197/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-21 11:40
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce42fb2d-4343-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00407197 z dnia 2023-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa: Przyłącza kanalizacji sanitarnej do posesji przy ul. Aleksandrowskiej 157 w Łodzi, Przyłącza wody do posesji przy ul. Brzezińskiej 58 w Łodzi...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/uml/public/postepowanie?postepowanie=523752631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa: Przyłącza kanalizacji sanitarnej do posesji przy ul. Aleksandrowskiej 157 w Łodzi, Przyłącza wody do posesji przy ul. Brzezińskiej 58 w Łodzi...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce42fb2d-4343-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00407197
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007564/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.87 Przyłącza wody do posesji przy ul. Brzezińskiej 58 w Łodzi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370387
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-IV.271.79.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 205108,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części 1 zamówienie obejmuje punkt włączenia do istniejącego odejścia dn150 w ul. Chochoła do połączenia z istniejącą instalacją przy budynku.Budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej do posesji przy ul. Aleksandrowskiej 157 planuje się wykonać z rur kamionkowych dn150 na odcinku k2-k3 oraz z rur PVC-U/S dn160 na pozostałych odcinkach. Na załamaniach >15° projektuje się studzienki rewizyjne betonowe dn1000.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 65733,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części 2 zamówienie obejmuje punkt włączenia do istniejącego przyłącza dn50 zasilającego obecnie posesje 56 i 58 (wspólne przyłącze) do połączenia z istniejącą instalacją w punkcie w4 wraz z odtworzeniem nawierzchni po zakończeniu robót związanych z budową przyłącza wody do posesji przy ul. Brzezińskiej 58 w Łodzi.4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 80352,53 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części 3 zamówienie obejmuje budowę zewnętrznej instalacji wodociągowej w celu doprowadzenia wody do projektowanej studni z pompą ręczną na działce nr ewid. 55 obręb W-46 w Łodzi oraz doprowadzenie przyłącza wodociągowego do działki nr ewid. 55 obręb W-46 zlokalizowanej w Łodzi w celu zaopatrzenia w wodę projektowaną studnię z pompą ręczną realizowaną przez Inwestora jako odtworzenie historycznego obiektu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 59022,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 12 września 2023 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 12 września 2023 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 12 września 2023 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |