Zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo- ratowniczego (SLRr) dla OSP w Osielcu Górnym

Ochotnicza Straż Pożarna w Osielcu Górnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00447381
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00447381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-06 14:51
Lokalizacja
Osielec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8692b38e-37a4-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
5521714408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy terenowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AUTO-COMPLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Targ, PL · lot 0
177 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447381 z dnia 2024-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo- ratowniczego (SLRr) dla OSP w Osielcu Górnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Osielcu Górnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122821722

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osielec 821

1.5.2.) Miejscowość: Osielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-234

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 609553754

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osposielecgorny@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/stazgorna1234

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8692b38e-37a4-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie - Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


podejmowanie działań w celu ochrony życia, zdrowia, mienia lub środowiska, zapobieganie pożarom, udział w akcjach ratowniczych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo- ratowniczego (SLRr) dla OSP w Osielcu Górnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8692b38e-37a4-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00383729/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego (SLRr) dla OSP w Osielcu Górnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/OG/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 136585,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki nowego, nieużywanego samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego (SLRr) dla OSP w Osielcu Górnym.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (sopz) stanowi załącznik: nr 4 do swz.
3. Zamawiający wymaga, aby samochód był wyprodukowany nie wcześniej niż w 2023 roku oraz kompletny i gotowy do używania. Dopuszcza się oferowanie produktów równoważnych, jednak o parametrach nie gorszych, niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. Zakres parametrów podano jako minimalny, z uwzględnieniem przedziałów itp. Zwraca jednak Zamawiający uwagę, że samochód przeznaczony jest na cele ochotniczej straży pożarnej, stąd jego wykorzystanie winno być przez wykonawcę uwzględnione na etapie składania ofert.
5. Warunki gwarancji dla zamówienia:
a) Zamawiający wymaga, aby samochód objęty był minimum 36-miesięczną pełną gwarancją producenta, licząc od dnia odbioru samochodu przez Zamawiającemu na podstawie protokołu odbioru (kryterium oceny ofert). Warunki gwarancji dookreślono w kryterium oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy - wzorze umowy, stanowi załącznik: nr 1 do swz (zwany dalej wzorem umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34113300-5 - Pojazdy terenowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe AUTO- COMPLEX Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342449735

7.3.3) Ulica: Szaflarska 139

7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ

7.3.5) Kod pocztowy: 34-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy